Amatör Kümede Gol Yağmuru!

Ordu 2. Amatör Küme 3. hafta maçları, heyecan dolu geçti ve toplamda 29 gol atıldı. Boztepespor ve Fidangörspor'un beraberlikle ayrıldığı maç ile Yasonspor ve İstanbul Boğazspor arasındaki 3-3'lük skorla biten karşılaşma ön plana çıktı. Bozukkale Akyazı FK, İdmanyurduspor'u 4-1 yenerek üç puanın sahibi oldu. İlküvezspor ise Oney 52 Spor'a 1-4 mağlup oldu. Ünye FK, Dolunayspor'u 4-1 yenerek galip gelirken, Fevzi Çakmak Gençlerbirliği Çaybaşı Belediyespor'a 1-3 kaybetti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu 2. Amatör Küme 3. hafta heyecan dolu maçlara sahne oldu. Bu hafta oynanan 6 maçta tam 29 gol atıldı.

Boztepespor ve Fidangörspor Beraber Kaldı

A.A. Boztepespor ve Fidangörspor, 2-2 berabere kalarak puanları paylaştılar. Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan Boztepespor, ikinci yarıda Fidangörspor'un gollerine engel olamadı ve maç 2-2 bitti.

Yasonspor ve İstanbul Boğazspor'da Gol Festivali

Yasonspor ve İstanbul Boğazspor arasında oynanan maç 3-3'lük beraberlikle sona erdi. Maçın ilk yarısını 2-0 geride kapatan Yasonspor, ikinci yarıda büyük bir geri dönüş yaptı ve skoru 3-2'ye getirdi. Fakat İstanbul Boğazspor son dakikalarda bulduğu golle maçtan beraberlikle ayrıldı.

Bozukkale Akyazı FK, İdmanyurduspor'u Gole Boğdu

Bozukkale Akyazı FK, İdmanyurduspor'u 4-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Maçın ilk yarısını 2-0 önde kapatan Bozukkale Akyazı FK, ikinci yarıda da 2 gol atarak galibiyetini perçinledi.

İlküvezspor, Oney 52 Spor'a Yenildi

İlküvezspor, Oney 52 Spor'a 1-4 yenilerek 3 puanı rakibine kaptırdı. Maçın ilk yarısını 1-0 geride kapatan İlküvezspor, ikinci yarıda da Oney 52 Spor'un gollerine engel olamadı ve maç 1-4 bitti.

Ünye FK, Dolunayspor'u Yendi

Ünye FK, Dolunayspor'u 4-1 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Maçın ilk yarısını 2-0 önde kapatan Ünye FK, ikinci yarıda da 2 gol atarak galibiyetini perçinledi.

Fevzi Çakmak Gençlerbirliği, Çaybaşı Belediyespor'a Yenildi

Fevzi Çakmak Gençlerbirliği, Çaybaşı Belediyespor'a 1-3 yenilerek 3 puanı rakibine kaptırdı. Maçın ilk yarısını 1-1 berabere kapatan Fevzi Çakmak Gençlerbirliği, ikinci yarıda Çaybaşı Belediyespor'un gollerine engel olamadı ve maç 1-3 bitti.

Fatsaspor, Kabataş Gençlikspor'u Yendi

Fatsaspor, Kabataş Gençlikspor'u 3-0 yenerek 3 puanın sahibi oldu. Maçın ilk yarısını 1-0 önde kapatan Fatsaspor, ikinci yarıda da 2 gol atarak galibiyetini perçinledi.

2. Amatör Küme heyecanı devam ediyor. Önümüzdeki hafta oynanacak maçlarda neler yaşanacağı merakla bekleniyor.

25 Mar 2024 - 11:35 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun