Turnalar Çeyrek Finalde Avantaj Yakaladı!

Ordu 1. Amatör Lig Play-Off Çeyrek Final ilk maçında Gülyalı Turnasuyuspor, Eskipazarspor'u 2-1 yenerek rövanş öncesinde önemli bir avantaj elde etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Ordu 1. Amatör Lig Play-Off Çeyrek Final ilk maçında Gülyalı Turnasuyuspor, Eskipazarspor'u 2-1 yenerek rövanş öncesinde önemli bir avantaj yakaladı. Gülyalı İlçe Sahası'nda oynanan karşılaşmada ilk yarıda Erce'nin golüyle öne geçen Turnalar, ikinci yarıda Deniz'in golüyle gelen eşitliğe rağmen Birkan Aydın'ın golüyle galip geldi.

Turnalar İlk Yarıda Öne Geçti

Maçın ilk dakikalarında Gülyalı Turnasuyuspor, Erce'nin golüyle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra Eskipazarspor ataklarını sıklaştırsa da Gülyalı Turnasuyuspor kalesini gole açamadı ve ilk devre 1-0 Gülyalı Turnasuyuspor üstünlüğüyle sona erdi.

İkinci Yarıda Heyecan Arttı

İkinci devreye hızlı başlayan Eskipazarspor, Deniz'in golüyle skoru 1-1'e getirdi. Bu golden sonra Gülyalı Turnasuyuspor, Birkan Aydın'ın golüyle skoru 2-1'e getirdi ve maçı kazandı.

Rövanş Maçı 30 Mart'ta

Bu galibiyetle Gülyalı Turnasuyuspor, Ordu 1. Amatör Küme Play-Off Yarı Finalinde rövanş maçında avantajlı duruma geçti. Eskipazarspor ile Gülyalı Turnasuyuspor arasındaki rövanş maçı 30 Mart Cumartesi günü oynanacak.

25 Mar 2024 - 11:20 - Spor

Mahreç  Salih Can Ongun