Enver Yılmaz'dan Altınordu'da Yoğun Tempo

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde gerçekleştirdiği seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Enver Yılmaz'dan Altınordu'da Yoğun Tempo
Enver Yılmaz'dan Altınordu'da Yoğun Tempo
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesi Kurucu Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Altınordu ilçesinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yılmaz, tek bir günde Kayabaşı, Zafer, Gökömer, Hürriyet, Gerce, Erenli, Zafer, Alisayvan ve Alınca mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.Enver Yılmaz'dan Altınordu'da Yoğun Tempo

Her mahallede büyük bir coşkuyla karşılanan Yılmaz'a Altınordulu hemşehrilerinden sevgi seli yaşandı. Yılmaz, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinledi. Belediye başkanı seçildiği takdirde tüm sorunlara çözüm üreteceğine dair söz verdi.Enver Yılmaz'dan Altınordu'da Yoğun Tempo

Yılmaz, Altınordu'ya daha güzel bir gelecek vadettiğini ve bu hedefe birlikte ulaşacaklarını vurguladı. Vatandaşlar da Yılmaz'ın samimi ve çözüm odaklı yaklaşımından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Enver Yılmaz'ın Altınordu'daki mahalle ziyaretleri büyük ilgi gördü. Yılmaz, gösterilen ilgiden dolayı Altınordulu hemşehrilerine teşekkür etti.

Enver Yılmaz'ın Altınordu'da Ziyaret Ettiği Mahalleler:

Kayabaşı

Zafer

Gökömer

Hürriyet

Gerce

Erenli

Zafer

Alisayvan

Alınca

 

24 Mar 2024 - 21:46 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun