“İnançla Yolumuza Devam Ediyoruz” 

CHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Ahmet Karaoğlanoğlu, CHP Fatsa İlçe Teşkilatı ile beraber Oluklu Şarnıç Mahallesinde bulunan Cemevi’nde ziyarette bulundu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

CHP Fatsa Belediye Başkan Adayı Ahmet Karaoğlanoğlu, CHP Fatsa İlçe Teşkilatı ile birlikte, Oluklu Şarnıç Mahallesini gezerek, mahallede bulunan Cemevi’ni ziyaret etti. 

Ziyaretle ilgili, “ Seçim gezilerimizi gerek merkez mahalleler gerekse kırsal mahallelerimizde sürdürerek, inançla yolumuza devam ediyoruz” diyen Karaoğlanoğlu, “Benim güzel Fatsa’mın güzel insanları! Fatsa’nın yıllardır sahipsiz kalışını görmemek artık mümkün olmayacak kadar az. Gelin hep birlikte bu adaletsizliğe son verelim. İnanın Ahmet Karaoğlanoğlu döneminde ilçemiz yepyeni vizyonuna kavuşacak ve belediyemizin bütçeleri siz halkımızın ihtiyaçlarına göre karşılanacak. Bunun sözünü buradan veriyorum” dedi.

“İstihdamı Artıracağız”

CHP Fatsa Belediye Başkan adayı Eczacı Ahmet Karaoğlanoğlu, Organize Sanayi Bölgesinde de ziyaretlerde bulundu.

Fatsa’yı karış karış gezerek, yaşlısından gencine herkese ulaşmaya çalışan Başkan Adayı Karaoğlanoğlu; “Binlerce insana iş istihdamı sağlayan  ve bölgemizin ileri gelen tekstil firmalarından biri olan FGA Tekstili ziyaret ederek, işçisinden yöneticisine herkesle sohbet etme fırsatı yakaladık.  Bizlere bu şansı tanıyan yönetici kadrosuna teşekkür ediyor, kıymetli emektar kardeşlerime ise kolaylıklar diliyorum. Yatırımcılara ilçemizde her türlü imkanı sağlayarak istihdamı artıracağız.” dedi. Haber merkezi

 

24 Mar 2024 - 20:00 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak