Fatsa Son Dakikada Yıkıldı

TFF 3. Lig 3. Grup'ta Onvo Ağrı 1970 Spor ve Fatsa Belediyespor, Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadyumu'nda zorlu bir karşılaşmaya çıktı.  Fatsa Belediyespor deplasmandan 1-1’lik beraberlikle ayrıldı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

TFF 3. Lig 3. Grup'ta Onvo Ağrı 1970 Spor ve Fatsa Belediyespor, Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadyumu'nda nefes kesici bir mücadeleye sahne oldu. Maçın ilk yarısı golsüz geçilecek derken 45+2  Fatsa Belediyespor 1-0 öne geçti. Fakat Onvo Ağrı 1970 Spor, 90+5. dakikada Taner Yıldız ile skoru eşitledi ve maç 1-1 berabere bitti.

ONVO Ağrı 1970 Spor Kulübü, Suphi Dağ, Hüseyin Bektaş, Ahmet Emre Kartal, Ahmet Mumun Papaker, Eray Uysal, Taner Yıldız, Emre Yaşar, Efe Binici, Alparslan Fidan, Sertan İrkilmez ve Osman Yıldırım ilk 11’ile sahaya çıktı

Fatsa Belediyespor'da ise Ömürcan Çavuşoğlu, Abdurrahman İlkyaz, Alperen Arslan, Ertuğrul Usta, Emre Kara, İzlem Anıl Balakkız, Mehmet Aygün, Yasin Reis, Batuhan Nihat Ulutaş , Serhan Üresin ve Hakan Aydın ilk 11’i ile sahaya çıktı.

TFF 3. Lig 3. Grup'ta Onvo Ağrı 1970 Spor ve Fatsa Belediyespor, Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadyumu'nda zorlu bir karşılaşmaya çıktı. Maçın ilk yarısı golsüz geçilecek derken, 45+2  Hakan Aydın'ın attığı golle Fatsa Belediyespor deplasmandan 1-0 galip ayrıldı.

İlk Yarı Bitti Derken


Maçın ilk yarısında Onvo Ağrı 1970 Spor, Sertan İrkilmez ve Osman Yıldırım ile tehlikeli ataklar geliştirdi. Fatsa Belediyespor ise Hakan Aydın ve Serhan Üresin ile karşılık verdi. Fakat ilk yarı golsüz geçmek üzereyken, 45+2. dakikada Emre Kara'nın ortasında Hakan Aydın kafa vuruşuyla Fatsa Belediyespor'u 1-0 öne geçirdi.

Fatsa Belediyespor Direndi, Ağrı 1970 Baskı Kurdu

 

İkinci yarıya hızlı başlayan Ağrı 1970 Spor, 48. dakikada Taner Yıldız ile gole yaklaştı, fakat Ömürcan Çavuşoğlu gole izin vermedi. Emre Yaşar'ın 53. dakikada ceza sahası dışından şutu auta çıktı. Fatsa Belediyespor 65. dakikada Serhan Üresin'in ortasında defans araya girdi ve top kornere çıktı.

Ağrı 1970, 70. ve 76. dakikalarda Alparslan ile tehlikeli ataklar geliştirdi, fakat Ömürcan Çavuşoğlu her iki vuruşta da kalesini korudu. 82. dakikada ise Emre Yaşar'ın ortasında Fatsa Belediyespor defansının hatasını son anda Ömürcan Çavuşoğlu ani bir refleks göstererek gole izin vermedi ve topu kornere çeldi.

 

Son Dakikalarda Nefesler Kesildi

 

Maçın 90+5. dakikasında ise Onvo Ağrı 1970 Spor, Taner Yıldız ile skoru eşitlemeyi başardı ve maç 1-1 berabere bitti.

 

Fatsa Belediyespor Play-Off Hattını Kaçırdı


Bu sonuçla Fatsa Belediyespor puanını 33'e yükseltti.  Onvo Ağrı 1970 Spor ise 32 puanda kaldı.

24 Mar 2024 - 16:05 Ordu/ Fatsa- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun