CHP Altınordu'da Birlik ve Beraberlik İftarında Buluştu

CHP Altınordu İlçe Başkanlığı, yoğun seçim sürecinde birlik ve beraberliği artırmak amacıyla parti yöneticilerinin katılımıyla iftar programı düzenledi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
CHP Altınordu'da Birlik ve Beraberlik İftarında Buluştu
CHP Altınordu'da Birlik ve Beraberlik İftarında Buluştu
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Altınordu İlçe Başkanlığı, yoğun bir tempoyla yürütülen seçim sürecinde birlik ve beraberliği artırmak ve motivasyonu yükseltmek için parti yöneticilerinin katılımıyla iftar programı gerçekleştirdi.

Ulaş Tepe'ye Tam Destek

Programa Altınordu Belediye Başkan Adayı Ulaş Tepe, Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zekai Sana, parti yöneticileri, milletvekilleri ve çok sayıda partili katıldı.

CHP Altınordu'da Birlik ve Beraberlik İftarında Buluştu
Yoğun katılımın olduğu programda Ulaş Tepe, "Bu akşam Cumhuriyet Halk Partisi ailesi olarak iftar yemeğinde bir araya geldik. Her kademeden aktif ve geçmiş dönem il ve ilçe yöneticilerimiz, milletvekillerimiz ve adaylarımızla Ramazan'ın bereketli sofralarında bir araya geldik. Birlik ve beraberliğimizi perçinleyerek son haftaya girdiğimiz seçimlerde motivasyonumuzu yükselttik. Altınordu'da 10 yıl sonra halkçı belediyeciliği partimiz yöneticilerinin ve emekçilerinin özverili çalışmaları ve halkımızın desteğiyle yeniden inşa edeceğiz. Altınordu'da yepyeni, tertemiz bir başlangıca geliyoruz. Desteğini koşulsuz şartsız bir şekilde her zaman hissettiğimiz partililerimize katılımları için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.CHP Altınordu'da Birlik ve Beraberlik İftarında Buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zekai Sana da katılımcılara hitap ederek, Altınordu'da Ulaş Tepe ile birlikte büyük bir başarı elde edeceklerini söyledi.

Program, partililerin sohbet etmesi ve kaynaşmasıyla sona erdi.

24 Mar 2024 - 15:07 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun