“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, seçim çalışmalarına son sürat devam ediyor. Başkan Tören, Aynı gün içerisinde hem esnaf ziyaretleri yapan hem de kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluştu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”
“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, seçim çalışmaları kapsamında dur durak bilmiyor. Aynı gün içerisinde hem esnaf ziyaretleri yapan hem de kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşan Başkan Tören, büyük bir teveccüh gördü.

Başkan Tören Vatandaşlarla Bir Arada

Başkan Aşkın Tören, güne Ata Sanayi ziyaretiyle merhaba dedi. Burada esnaflara bir araya gelen Başkan Tören, esnafları tek tek dinleyip, desteklerini aldı.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

“Emek Kutsal, Alın Teri Kıymetlidir”

Başkan Aşkın Tören, Ata Sanayi'deki seçim çalışmaları ile ilgili " Emek kutsal, alın teri kıymetlidir. Ve insan için kendi emeğinden daha değerli bir şey yoktur. Bugünkü iftar öncesi ziyaretlerimizde emeği, alın teriyle yoğurup ekmeğe çeviren, sadece işlerinin değil gönül yapmanın da ustaları olan ağabeylerimiz, kardeşlerimiz, arkadaşlarımız, dostlarımız ile kucaklaştık. Gösterdikleri güler yüze, ilgiye ve samimi desteğe sonsuz şükranlarımı sunuyorum." dedi.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

Burada Erenli Mahallesi sakinlerinden büyük ilgi gören Başkan Tören, şunları kaydetti; "Hizmet ve gönül belediyeciliği ile dokunduğumuz gönüllerde 5 yıl boyunca ilmek ilmek işlediğimiz birlik beraberlik, kardeşlik, hoşgörü, sevgi, samimiyet, muhabbet ve güven 31 Mart’ta sandıkları patlatacak bambaşka bir coşkuya dönüşmüş. Ayak bastığımız her yeri adeta bir miting alanına çeviren aziz hemşehrilerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum."

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

Seçim çalışmaları kapsamında hız kesmeyen Başkan Aşkın Tören, iftarın ardından ise Ortaköy Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Ortaköy Mahallesinde Teravih namazını eda eden Başkan Tören, soğuk havada odun ateşiyle yanan sobanın başında vatandaşlarla hasbihal edip, tek tek istek ve talepleri dinledi.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

“En Büyük Yatırım İnsana Yapılandır”

Kırsal mahalleleri seçim sebebiyle ziyaret edenlerden olmadıklarını belirten Başkan Tören” Biz bu yolları bu mahalleleri kendi evimizin yolu gibi biliyor ve buralara geliyor gidiyoruz.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

Biz insanımızın mutluluğu, bir arada olması, huzuru için varız. Bu şehri imar etmek için varız. İnşallah elbirliğiyle çocuklarımızın istikbali için ikballeri için bu şehrin bu köylerimizin kalkınması için milletimizden aldığımız ruhsatla verdiği imkanlarla birlikte buraları güzelleştirmek için varız.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

Bu şehrin çocuklarına sahip çıkmak istiyorum. Ben çocuklarıma sahip çıkacağım. Benim bir ülküm var, benim bir kızılelmam var. Bu şehri imar edecek, bu şehri geleceğe taşıyacak sizlerin çocukları. Dolayısıyla biz yatırımı yola da, suya da biz yatırımı elbette yapacağız. Ama en büyük yatırım insana yapılan yatırımdır bu noktada çile çeken babanın çile çeken dedenin duasıyla gözyaşıyla emeğiyle çocuğunu okutan annelerin yanında olacağımızı bilmenizi istiyorum. Bundan sonra da başarılı çocuklarımızın arkasında duracağız. Yaşlılarımızın arkasında duracağız. Eğitimin alt yapısını güçlendireceğiz, istihdamın alt yapısını güçlendireceğiz” diye konuştu.

“Ayak Bastığımız Her Yer Miting Alanı”

24 Mar 2024 - 15:02 Ordu- Siyaset

Mahreç  Nergis Kobak