AK Parti, MÜSİAD Ordu Şubesi Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu

AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Mahmut Özer ve AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş, MÜSİAD Ordu Şubesi üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. Toplantıda, Ordu'nun geleceği ve MÜSİAD'ın rolü üzerine önemli konular görüşüldü. Özer ve Altaş, yapılan istişarelerin verimli geçtiğini belirterek MÜSİAD'a teşekkür etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanı ve AK Parti Ordu Milletvekili Prof. Dr. Mahmut Özer, Ak Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş ile birlikte MÜSİAD Ordu Şubesi Başkanı Servet Altaş ve üyeleriyle buluştu.

Gece boyunca samimi bir ortamda geçen buluşmada, Ordu'nun geleceği üzerine önemli konular masaya yatırıldı. Özellikle MÜSİAD'ın ülke ekonomisindeki rolü ve Ordu'nun kalkınmasına katkıları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Milletvekili Özer, yapılan istişarelerin verimli geçtiğini belirterek, "Ülkemizin kalkınmasında önemli bir rolü olan MÜSİAD'ın Ordu Şubesi Üyeleri ile Ordu'muzun geleceği üzerine konuştuk. Önümüzdeki süreçle ilgili planlarımızı karşılıklı istişare ettiğimiz verimli bir buluşma gerçekleştirdik. Nazik iftar daveti ve toplantı için MÜSİAD Ordu Şube Başkanı Servet Altaş ve üyelerine kalbi teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

AK Parti Ordu İl Başkanı Selman Altaş ise, MÜSİAD'ın ev sahipliğinde gerçekleşen bu önemli buluşmanın sektör için değerli olduğunu vurgulayarak, "Müstakil ve Sanayici İşadamları Derneği'nin konuğuyuz. TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanımız, Milletvekilimiz Prof. Dr. Mahmut Özer ile birlikte iftar yemeğinde MÜSİAD Ordu Şubesi ile bir araya gelerek, işadamlarımız ile sektör hakkında istişarelerde bulunduk. Bu güzel akşamı bizlerle paylaştıkları için MÜSİAD Ordu Şube Başkanı Servet Altaş'a ve yönetimine teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

AK Parti, MÜSİAD Ordu Şubesi Üyeleriyle İftar Yemeğinde Buluştu

24 Mar 2024 - 12:17 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu