Mahmut Kömür'ün Anısına Futbol Maçı

Çamaş'ın sevilen isimlerinden rahmetli Mahmut Kömür'ü anmak için Palazlı ve Kömürlük mahalleleri arasında özel bir futbol maçı düzenlendi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Mahmut Kömür'ün Anısına Futbol Maçı
Haber albümü için resme tıklayın

Çamaş'ın sevilen isimlerinden rahmetli Mahmut Kömür'ü anmak için Palazlı ve Kömürlük mahalleleri arasında özel bir futbol maçı düzenlendi. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ın da katıldığı maçta, dostluk ve dayanışma ön plana çıktı.

Mahmut Kömür'ün anısına düzenlenen futbol maçı, Çamaş'ta renkli görüntülere sahne oldu. Palazlı ve Kömürlük mahallelerinin futbol takımları sahada karşı karşıya gelirken, tribünlerde de mahalle sakinleri büyük bir coşkuyla takımlarını destekledi.

Mahmut Kömür'ün Anısına Futbol Maçı

Maçın başlama vuruşunu Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar gerçekleştirdi. Başkan Kibar, yaptığı konuşmada Mahmut Kömür'ü anarak, "Mahmut Kömür, Çamaş için önemli bir değerdi. Onun anısını yaşatmak için düzenlenen bu anlamlı etkinlikte bulunmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum. Bu vesileyle Mahmut Kömür'e Allah'tan rahmet, yakınlarına da başsağlığı diliyorum." dedi.Mahmut Kömür'ün Anısına Futbol Maçı

24 Mar 2024 - 11:55 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun