Güler Tekrar Başkan Seçilirse Perşembe’ye Otel Yapacak

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, Perşembe ilçesine değer katacak "Vona Otel" projesini duyurdu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler yeni bir proje açıkladı. Sakin şehir Perşembe ilçesi için de “Vona Otel” projesini açıklayan Başkan Güler sosyal medya hesabından projenin detayları paylaştı.

Bu kapsamda yeni dönemde Perşembe ilçesine değer katacak Vona Otel Projesini yapacaklarını belirten Başkan Güler sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşımda bulunarak “Perşembe ilçemizin turizmde parlayan yıldızını daha da parlatacağız. Projemiz hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

Başkan Güler paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Sakin şehir unvanına sahip, yatırımlarımız ile ihya ettiğimiz, rehabilitasyon çalışması ile çöp dağlarından kurtararak güzelliğine güzellik kattığımız yemyeşil ilçemiz Perşembe'mize dev bir eseri daha kazandırıyoruz. 1.944 metrekare alana, 108 adet odaya, restorana, düğün salonuna, sosyal tesise, çocuk oyun alanlarına, otoparka, yetişkin ve çocuk yüzme havuzlarına sahip olacak olan, modern bir mimariyle inşa edeceğimiz Vona Otel ile ilçemizin turizmde parlayan yıldızını daha da parlatacağız. Hayırlı uğurlu olsun”

24 Mar 2024 - 12:00 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu