Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

AK Parti ve Cumhur İttifakı Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, seçime sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Altınordu'da Daha Güzel Günlere 
Altınordu'da Daha Güzel Günlere 
+3
Haber albümü için resme tıklayın


AK Parti ve Cumhur İttifakı Altınordu Belediye Başkan Adayı Aşkın Tören, seçime sayılı günler kala çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hem merkezde hem de kırsal mahallelerde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Tören, Altınordu'ya daha güzel günler vadediyor.

Güne Ata Sanayide esnaf ziyaretiyle başlayan Tören, akşam saatlerinde Erenli ve Ortaköy mahallelerinde iftar sofralarına konuk oldu. Halkla bir araya gelerek taleplerini dinleyen Tören, yeni döneme ilişkin projelerini de açıkladı.

Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

Kırsal mahallelere olan desteğin ve hizmetlerin artarak devam edeceğini vurgulayan Tören, Altınordu'ya aşkla hizmet etmeye hazır olduğunu söyledi.

Yoğun İlgi Gördü

Mahalle programlarında kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Tören, 1 Nisan'dan sonra Altınordu aşkıyla yola devam edeceklerinin altını çizdi.

Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

Projelerini Anlattı

Tören, ziyaretleri sırasında Altınordu'ya dair projelerini de anlattı. Ulaşım, eğitim, sağlık, spor ve sosyal alanlarda önemli yatırımlar yapılacağını belirten Tören, Altınordu'yu daha yaşanabilir bir şehir haline getirmeyi hedeflediğini söyledi.Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

Vatandaşlar Memnun

Tören'in ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar da, 1 Nisan'da Aşkın Tören'e destek vereceklerini ifade ettiler.

Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

Seçim Çalışmaları Sürüyor

Aşkın Tören, seçim çalışmalarını önümüzdeki günlerde de yoğun bir tempoyla sürdürecek. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam edecek olan Tören, Altınordu'ya dair projelerini anlatmaya ve halkın desteğini almaya çalışacak.Altınordu'da Daha Güzel Günlere 

24 Mar 2024 - 14:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Salih Can Ongun