Büyükşehir’den Engelsiz Yaşam Merkezleri

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, tüm engel gruplarını kapsayacak şekilde etkin eğitimlerin ve terapi hizmetlerinin verileceği Engelsiz Yaşam Merkezleri Projesinin müjdesini verdi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyükşehir’den Engelsiz Yaşam Merkezleri
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, çeşitli gruplarla ayrı ayrı programda bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Engelli Koordinasyon Merkezi Üyeleri ve Ordu Uğur Böceği Down Sendromlu Çocuklar ve Aileleri Eğitim Destekleme ve Dayanışma Derneği üyeleri ile düzenlenen programda bir araya geldi. Burada bireylerle birebir temas kuran Başkan Güler birlik ve beraberlik mesajı vererek dezavantajlı grupların her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Büyükşehir’den Engelsiz Yaşam Merkezleri

“Yanlarında Olmaya Devam Edeceğiz”

Gün sonu sosyal medya hesabından program ile alakalı paylaşımda bulunan Başkan Güler tüm engel gruplarını kapsayacak Engelsiz Yaşam Merkezleri Projesi’nin kamuoyuna duyurdu.

Başkan Güler paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Bu akşam hepsi birbirinden özel, hepsi birbirinden güzel arkadaşlarımızın misafiriydim.

Varlıkları ile evlerimizin bereket kaynağı olan başımızın tacı dezavantajlı kardeşlerimiz ile Ramazan'ın güzelliğine ortak olduk.

Büyükşehir’den Engelsiz Yaşam Merkezleri

Bu vesile ile evlatlarımızın ve ailelerimizin karşılaştıkları zorlukları aşmalarını ve mevcut durumlarını iyileştirmeleri için ilçelerimize kazandıracağımız, tüm engel gruplarını kapsayacak şekilde etkin eğitimlerin ve terapi hizmetlerinin verileceği Engelsiz Yaşam Merkezleri'nin müjdesini vermek istiyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Dün olduğu gibi, bugün ve her daim dezavantajlı kardeşlerimizin ve ailelerimizin yanlarında olmaya devam edeceğiz.”

 

23 Mar 2024 - 13:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir