Mesudiyespor'dan Fenerbahçe'ye Transfer Oldu

Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele eden İstanbul Mesudiyespor'un genç yeteneği Zeynep Sezer, transfer döneminin son gününde Süper Lig ekibi Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı'na transfer oldu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

İstanbul Mesudiyespor, bu sezon ilk kez A takım faaliyetlerine başladığı Kadın Futbol 3.Ligi'nde mücadele ediyor ve Zeynep Sezer gibi genç yetenekleri bünyesinde barındırıyordu. Ancak, transfer döneminin son gününde Sezer'in Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı'na transfer olmasıyla takımın genç kalecisi ayrıldı.

Zeynep Sezer, İstanbul Mesudiyespor'un genç ve yetenekli kalecisi olarak 3.Lig'deki maçlarda forma giymekteydi. Ancak, Fenerbahçe Petrol Ofisi'nin altyapısı için transfer edilen Sezer, İstanbul Mesudiyespor'dan ayrılarak yeni kulübüne katıldı. Sezer'in Fenerbahçe altyapısında daha fazla fırsat bulması bekleniyor.

İstanbul Mesudiyespor'un yapılan açıklamada, genç kaleci Zeynep Sezer'in transferini duyurduğu ve kendisine futbol kariyerinde başarılar dilediği belirtildi. Bu transfer, İstanbul Mesudiyespor'un altyapı çalışmalarının önemli bir başarısı olarak kaydedildi.

23 Mar 2024 - 13:40 Ordu/ Mesudiye- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun