Ünye Gücü Transferde Son Hamlelerini Yaptı

Kadın Futbol 1.Lig takımlarından Ünye Gücü Futbol Kulübü, transfer döneminin son gününde Süper Lig ekibi Beylerbeyi Spor Kulübü'nden Gülsüm Aygün ve Kocaeli Bayan Futbol Kulübü'nden Erva Karaovalı'yı kadrosuna katarak önemli hamleler yaptı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri


Kadın Futbol 1.Lig ekibi Ünye Gücü Futbol Kulübü, transferin son gününde Süper Lig ekibi Beylerbeyi Spor Kulübü'nden Gülsüm Aygün ve Kocaeli Bayan Futbol Kulübü'nden Erva Karaovalı'yı kadrosuna katarak önemli hamleler yaptı.

Süper Lig Yolunda Son Hamleler

Ligde kalan üç maç öncesinde Süper Lig'e yükselme umutlarını canlı tutmak isteyen Ünye Gücü, Ocak ayından beri transfer çalışmalarını yoğunlaştırmıştı. Son olarak Gülsüm Aygün ve Erva Karaovalı'yı kadrosuna katan Ünye Gücü, bu transferlerle şampiyonluk şansını artırmayı hedefliyor.

Gülsüm Aygün Tecrübesi Ünye Gücü'nde

Daha önce Beylerbeyi, Dudullu, Kayseri Kadın Futbol Kulübü ve Çaykur Rizespor formaları giyen Gülsüm Aygün, tecrübesiyle Ünye Gücü'ne katkı sağlayacak. Süper Lig'de 6 maçta forma giyen ve kariyerinde 107 lig maçında 82 gol atan Aygün, Ünye Gücü'nün hücum gücünü artıracak.

Golcü Erva Karaovalı da Ünye Gücü'nde

Kocaeli Bayan Futbol Kulübü'nde 17 maçta 13 gol atan Erva Karaovalı da Ünye Gücü'nün transfer bombası. Galatasaray forması da giyen Karaovalı, golcülük yeteneğiyle Ünye Gücü'nün şampiyonluk yolunda önemli bir rol oynayabilir.

23 Mar 2024 - 12:40 Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun