Fatsa Belediyespor'da 7 Eksik!

Fatsa Belediyespor Teknik direktörü Bekir Ozan Has: "Ağrı'dan puanla dönmek istiyoruz" dedi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

TFF 3.Lig ekiplerinden Fatsa Belediyespor'da Teknik Direktör Bekir Ozan Has, Onvo Ağrı 1970 Spor maçı öncesinde önemli açıklamalarda bulundu. Has, 6 sakat ve 1 kırmızı kartlı futbolcularının bu maçta forma giyemeyeceğini belirterek, "Eksiklerimize rağmen Ağrı deplasmanından iyi mücadele ve iyi oyunla puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz" dedi.

7 Futbolcu Maçta Yer Alamayacak

Fatsa Belediyespor'da Sefa Akın Başıbüyük, Mücahit Karagöz, Muhammet Harun Genç, Muhammet Öztürk, Hakan Yakup Jacoues Horzum ve Tayfun Tatlı sakatlıkları nedeniyle, Muhammed Burak Çelik ise kırmızı kart cezası nedeniyle Ağrı deplasmanında forma giyemeyecek.

Hedef Puan veya Puanlar

Fatsa Belediyespor Teknik Direktörü Bekir Ozan Has, 7 eksiğe rağmen Ağrı deplasmanından puan veya puanlarla dönmeyi hedeflediklerini söyledi. Has, "6 sakat ve 1 kırmızı kart cezalı oyuncumuz bu maçta yer almayacak. Son 2 haftada aldığımız 6 puan bizi hedefimize bir adım daha yaklaştırdı. Eksiklerimize rağmen Ağrı deplasmanından iyi mücadele ve iyi oyunla puan ya da puanlarla dönmek istiyoruz" dedi.

23 Mar 2024 - 12:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun