Telat Hoca'nın Tire'si Zirvede!

Tire 2021 Futbol Kulübü, Ordulu Teknik Direktör Telat Özden'in önderliğinde uzun bir aradan sonra zirveye oturdu.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Tire 2021 Futbol Kulübü, Ordulu Teknik Direktör Telat Özden'in çalışmalarıyla haftalar sonra zirveye oturdu.

Hedef Şampiyonluk

2023- 2024 sezonunda mutlak şampiyonluk hedefiyle yola çıkan Tire 2021, inişler ve çıkışlar yaşasa da istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Özden'in Etkisi

Sezona Telat Özden ile başlayan İzmir temsilcisi, Özden'in tecrübesi ve taktik dehasıyla şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri haline geldi.

Son Maç Sonucu

Tire 2021, son olarak kendi sahasında konuk ettiği Tavşanlı Linyitspor'u İlhan Aslanoğlu ve Murat Elkatmış'ın golleriyle 2-1 mağlup etti. Bu galibiyetle 47 puana yükselen Tire 2021, liderlik koltuğuna otururken, Tavşanlı Linyitspor ise 40 puanda kaldı.

Ordulu Futbolcular Parlıyor

Maçta Ordulu futbolcu Mustafa Bayhan da ilk 11'de başlayarak harika bir performans sergiledi. 52 Orduspor'dan tanıdığımız Fatih Özçelik ve Gökhan Açıkgöz de Tire forması giyen diğer Ordulu futbolcular.

Hedef 3. Lig

Ordulu Teknik Direktör Telat Özden, yeniden liderlik koltuğuna yükseldiklerini hatırlatarak, hedeflerinin lige şampiyon olarak tamamlayıp, 3.Lig'e yükselmek olduğunu söyledi.

23 Mar 2024 - 10:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun