Survivor Turabi Çamkıran'ın Sağlık Durumu: Sevenleri Endişeli!

Survivor'ın unutulmaz isimlerinden biri olan Turabi Çamkıran, son dönemde sağlık sorunlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Ünlü sporcu, geçtiğimiz günlerde yoğun bakıma alındığı haberiyle sevenlerini korkutmuştu. Ancak şimdi yeni bir gelişme var.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri

Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, All Star sezonunun acil durum konseyinde, Turabi Çamkıran'ın yarışmadan ayrıldığını duyurmuştu. Çamkıran'ın sağlık durumuyla ilgili ise üzücü haberler gelmeye devam ediyor.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Turabi'nin yoğun bakımda olduğu ve ağır bir enfeksiyon kaptığı belirtiliyor. 36 yaşındaki sporcu, sağlık durumuyla ilgili "Ciğer iflas etmek üzereymiş" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Turabi Çamkıran, Survivor'dan ayrılma kararı alarak yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı. Oyuncunun sağlık durumuyla ilgili detaylı bilgi verilmezken, sevenleri endişe içinde bekliyor.

Survivor'da kısa sürede büyük bir iz bırakan Turabi, "İnşallah 2-3 haftaya düzeltecekler" şeklinde umutlu bir mesaj vermişti. Ancak sağlık durumuyla ilgili net bir açıklama yapılmadığı için takipçileri merakla gelişmeleri bekliyor.

Turabi'nin sağlık durumuyla ilgili haberler gelmeye devam ederken, sevenleri onun bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor. Survivor'ın sevilen yarışmacısı, sağlık mücadelesini kazanarak tekrar eski gücüne kavuşması için dualarla destekleniyor.

22 Mar 2024 - 16:40 - Gündem

Mahreç  Nergis Kobak