Survivor'da Eleme Heyecanı: Kim Veda Etti?

Survivor All Star 2024 yarışması, heyecan dolu bir eleme gecesine ev sahipliği yaptı. Dokunulmazlık oyunlarının ardından belirlenen eleme adayları arasında gerçekleşen mücadelede bir isim adaya veda etti.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Survivor'da Eleme Heyecanı: Kim Veda Etti?
Survivor'da Eleme Heyecanı: Kim Veda Etti?
Haber albümü için resme tıklayın

Mavi ve Kırmızı takımların kıyasıya rekabet ettiği Survivor'da eleme adayları belli oldu. Mavi takımdan Hakan ve Batuhan ile Kırmızı takımdan Özgür ve Bozok, eleme düellosunda karşı karşıya geldiler.

İlk düello eşleşmesinde Batuhan ve Özgür mücadele etti. Ardından gerçekleşen eşleşmede Hakan ve Bozok karşı karşıya geldi. Son düello turunda ise önceki turları kaybeden Batuhan ile Bozok karşılaştılar.

Survivor'da Eleme Heyecanı: Kim Veda Etti?

Eleme düellosunun sonunda, maçı 5-0'lık skorla kazanan isim Bozok oldu ve adaya veda etti. Bozok'un veda konuşmasında duygusal anlar yaşandı. "Sabahtan beri hissediyordum, düellodan çıkamayacağımı hissediyordum. Böyle bir his vardı üzerimde. Olmadı, olmayınca olmuyor. Benim Survivor'la serüvenim şöyle başladı; Turabi'nin Instagramdaki yazdığı şeyi gördüm. Turabi'yi aradım. Gidiyor musun dedim, gidiyorum dedi. Dedim ben de geleceğim. Sörf tahtamı aldım, garajıma koydum ve buraya geldim. Burada olmamın en büyük sebebi dünya güzeli bir kızımım olması ve 50 yaşındaki babasının böyle yarışmacılarla mücadele etmesi. Benim için en önemli olan şey oydu. Kızımı göreceğim için çok mutluyum." şeklindeki duygusal sözleri izleyicileri etkiledi.

Survivor'da Eleme Heyecanı: Kim Veda Etti?

Survivor All Star 2024'de geçen hafta veda eden isim Pınar olmuştu. Pınar'ın veda konuşmasında ise "Bugün atışlar bana bakmadı demenin telafisi olmadığı bir akşam. Şu an nasıl hissediyorsun dersen, bir araba gidiyor ve ben daha varmak istediğim durağa varmadan arabadan indim, indirildim neyse. Araba devam ediyor arkasından bakıyorum, üzgünüm. Ama bir yandan da her zaman indiğim yerden başka güzel yollara devam ettim." ifadeleri yer almıştı.

Survivor'da heyecan dolu mücadeleler ve duygusal veda anları, izleyicileri ekrana kilitliyor.

22 Mar 2024 - 16:35 - Gündem