Çanakkale Ruhu Altınordu'da Yaşatıldı

Altınordu Zaferi Milli Camii'nde düzenlenen duygusal programda, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve tüm şehitler anıldı. Programda, Cuma namazı öncesinde Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü dolayısıyla Altınordu Zaferi Milli Camii'nde duygu dolu bir program düzenlendi. Cuma namazı öncesinde gerçekleştirilen programda Çanakkale şehitleri ve tüm şehitlerimiz için Kur'an-ı Kerim okundu ve dualar edildi.

Programda konuşan Altınordu Zaferi Milli Camii İmam Hatibi Muhammed Ersu, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin önemini vurguladı. Çanakkale ruhunu günümüzde de yaşatmaya çalıştıklarını belirten Ersu, bu vesileyle tüm şehitlere rahmet diledi.

Etkinlik kapsamında Altınordu Müftülüğü Hz. Ömer Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğrencileri şiirler okudu. Sahra Kırbaş "Vatan Sevgisi", Eyüp Ensar Ersoy "Çanakkale" ve Hayrunnisa Koçak ise "Bayrak" şiirlerini seslendirerek duygulandırdı.

İmam Hatip Ersu, okudukları şiirler için öğrencileri tebrik etti ve Hz. Ömer Camii 4-6 Yaş Kur’an Kursu öğreticisi İlknur Yalkın'a da teşekkürlerini iletti.

Çanakkale Ruhu Altınordu'da Yaşatıldı

22 Mar 2024 - 15:55 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu