Fatsa'da Gıda Toptancıları Yeni Bir Döneme Giriyor!

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, gıda toptancıları esnafının yeni dönemde açılışını yapacakları yerde ticari faaliyetlerini daha da geliştireceklerini söyledi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Fatsa'da Gıda Toptancıları Yeni Bir Döneme Giriyor!
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa'da ticaretin sürekli geliştiğini belirten Başkan Kibar, şehir merkezinin trafik sorununa çözüm olarak gıda toptancılarının Organize Sanayi Bölgesi'nde yeni bir alan satın aldıklarını ve bu alanın kısa sürede tamamlanacağını açıkladı.

"Yeni Gıda Toptancıları Sitemiz Fatsa'da ticaretin ve özellikle gıda toptancıları yapan esnaflarımızın işlerini daha da büyüttüğü bir alan olacak." diyen Başkan Kibar, Gıda Toptancıları Sitesi'nin şehir içi ulaşımın daha akıcı hale geleceğini ve vatandaşların günlük yaşamlarının daha az etkilenmesine katkı sağlayacağını da ifade etti.

Başkan Kibar, yeni ticaret alanının oluşmasıyla birlikte gıda toptancıları esnafının iş hacminin artacağını, modern ve etkili bir iş ortamının verimliliği ve müşteri kapasitesini genişleteceğini de sözlerine ekledi.

"Ticaretin büyümesi ve iş hacminin artmasıyla birlikte, yerel ekonominin güçlenmesi ve istihdam olanaklarının artmasını da bekliyoruz." diyen Başkan Kibar, organize bir ticaret alanının gıda toptancıları için daha fazla ticari imkan sunacağını ve işletmelerin tedarik zincirini güçlendirmelerine ve müşteri tabanlarını genişletmelerine olanak tanıyacağını da belirtti.

Fatsa'da Gıda Toptancıları Yeni Bir Döneme Giriyor!

22 Mar 2024 - 15:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu