Öğrencilerin Oyun Etkinliğine Katıldı

Aybastı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Mehmet Akif Ersoy Anaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin oyun etkinliklerine katıldı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Aybastı İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu, Mehmet Akif Ersoy Anaokulu'nu ziyaret ederek öğrencilerin oyun etkinliklerine eşlik etti.

Ziyaret sırasında okul idarecilerinden yürütülen çalışmalarla ilgili bilgiler alan Müdür Acu, öğrencilerle yakından ilgilendi. Anaokulu öğrencileriyle birlikte oyun etkinliklerine katılan Müdür Acu, çocukların mutluluğuna ortak oldu.

Öğrencilerin Oyun Etkinliğine Katıldı

Ziyaret sırasında okul yönetimiyle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürü, okulun faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Okulda yürütülen çalışmalar ve yapılan etkinlikler hakkında detaylı bilgi edinen Müdür Acu, okul idarecilerine desteklerini iletti ve başarılar diledi.

Mehmet Akif Ersoy Anaokulu'ndaki ziyaret, öğrencilerin eğitimine ve gelişimine verilen önemin bir göstergesi olarak dikkat çekti. İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Acu'nun öğrencilerle bir araya gelerek onların mutluluğuna katkı sağlaması, eğitim camiasında olumlu yankı uyandırdı. 

22 Mar 2024 - 13:29 Ordu/ Ordu- Eğitim

Mahreç  Sibel Yılmaz