Ordulu Yatırımcılara Çağrı

TKDK, IPARD III Programı kapsamında Ordu'da yatırımcılara çağrıda bulundu. TKDK Ordu İl Koordinatörü Berkay Çelik, 21 Mart 2024 tarihinde IPARD III Programı Birinci Başvuru Çağrı İlanı'nın yapıldığını duyurdu.

Nergis KOBAK
Nergis KOBAK Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

TKDK Ordu İl Koordinatörü Berkay Çelik, TKDK tarafından 21 Mart 2024 tarihinde IPARD III Programı Birinci Başvuru Çağrı İlanına çıkıldığını açıkladı.

Bu çağrı ilanı çerçevesinde, "M3- Tarım ve Balıkçılık Ürünlerinin İşlenmesi ve Pazarlanması ile İlgili Fiziki Varlıklara Yönelik Yatırımlar" tedbirleri kapsamında yapılmış işler, makine-ekipman, hizmet ve görünürlük alımlarının başvurularının kabul edileceğini belirten Çelik, çeşitli tesislerin destekleneceğini ifade etti.

Başvuru süreleri hakkında da bilgi veren Çelik, başvuruların TKDK Ordu İl Koordinatörlüğüne 05.04.2024-09.05.2024 tarihleri arasında yapılacağını ve Online Proje Başvuru Sistemi'nin 07.05.2024 tarihinde saat 18:00'da kapatılacağını belirtti.

"Tüm Ordulu yatırımcıları TKDK tarafından sağlanan hibelerden yararlanmak üzere proje başvurusu yapmaya davet ediyoruz" diyen Berkay Çelik, başvurular hakkında detaylı bilgi almak isteyen yatırımcıların TKDK Ordu İl Koordinatörlüğü'nü ziyaret edebileceklerini, telefonla bilgi alabileceklerini ve TKDK'nın resmi internet sitesini ziyaret edebileceklerini ifade etti.

22 Mar 2024 - 12:20 Ordu- Gündem

Mahreç  Nergis Kobak