Fatsa Huzurevi'nde Yaşlılara Saygı Haftası Programı

Fatsa Huzurevi, Yaşlılara Saygı Haftası'nı özel bir İftar Programı ile kutladı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Fatsa Huzurevi'nde Yaşlılara Saygı Haftası Programı
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılara Saygı Haftası'nı özel bir etkinlikle selamladı. Bu kapsamda düzenlenen İftar Programı, unutulmaz bir dayanışma ve sevgi atmosferine ev sahipliği yaptı. 

Saygının Önemine vurgu Yaptılar

Programa, bölgedeki önemli kamu görevlileri ve akademisyenlerin yanı sıra Fatsa'nın yerel yönetim temsilcileri de katıldı. İl Müdür Yardımcısı Zeki Demirak, Şube Müdürü Mesut Türkeş, Fatsa İlçe Kaymakamı Avni Kula, Fatsa İlçe Belediye Başkanı İbrahim Ethem Kibar ve İkizce Meslek Yüksekokulu idarecileri ile akademisyenleri, yaşlıların yanında olmanın ve onlara olan saygının önemine vurgu yaparak, etkinliğe değer kattılar.  

Fatsa Huzurevi'nde Yaşlılara Saygı Haftası Programı

Duygusal Anlar Yaşadılar

İftar yemeği sırasında, yaşlılar ve misafirler geleneksel Ney dinletisi ve Orta Oyunu gösterileriyle eğlenceli ve duygusal anlar yaşadılar. Ramazan'ın bereketini birlikte hisseden katılımcılar, yaşlıların hayatlarına dokunmanın mutluluğunu bir arada yaşadılar.

Fatsa Huzurevi'nde Yaşlılara Saygı Haftası Programı

Fatsa Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü, yaşlılarımıza olan saygı ve sevgiyi her daim en üst düzeyde tutarak, onların hayatlarını zenginleştirmek ve anlam katmak için çalışmalarını sürdürecek. 

22 Mar 2024 - 09:50 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz