Yazıcı Mahallesi'ne Özel Eğitim Okulu Yapılacak

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Yazıcı Mahallesi'nde yapılacak olan Yazıcı Özel Eğitim Okulu projesi için inceleme çalışması gerçekleştirildi. Projenin mahalle ve bölge halkına önemli katkılar sağlayacağını belirten Kiraz, sürecin hızla ilerleyeceğini ve daha yaşanabilir bir Korgan için çalışmaların devam edeceğini ifade etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Yazıcı Mahallesi'ne Özel Eğitim Okulu Yapılacak
Haber albümü için resme tıklayın

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Yazıcı Mahallesi'nde Yeni Eğitim Okulu Projesi İçin Yer Tespitinde Bulundu

Korgan Belediye Başkanı Tuncay Kiraz, Yazıcı Mahallesi'nde hayata geçirilmesi planlanan Yazıcı Özel Eğitim Okulu'nun inşaat yapılacak alanını ziyaret etti.

Bugün gerçekleşen ziyarette, Başkan Tuncay Kiraz, proje hakkında detaylı bilgi almak ve yer tesbiti yapmak amacıyla firma sahibi Fazlı Ergişi ile bir araya geldi.

Yazıcı Özel Eğitim Okulu'nun mahalle sakinlerine ve bölge halkına önemli bir katkı sağlayacağını belirten Başkan Kiraz, projenin ilerlemesi için gerekli adımların hızla atılacağını vurguladı.

Yazıcı Mahallesi'ne Özel Eğitim Okulu Yapılacak

“Yaşanabilir Korgan İçin Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”

Tuncay Kiraz, “Bugün Yazıcı Mahallesi'nde gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Yazıcı Özel Eğitim Okulu projesinin inşaat alanını belirlemek için önemli bir adım attık. Mahallemizde hayata geçireceğimiz bu önemli proje ile ilgili olarak yer tespiti çalışmalarına başladık. Yazıcı Özel Eğitim Okulu, mahalle sakinlerimize ve bölge halkımıza önemli bir katkı sağlayacak ve eğitim alanında kaliteli bir hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bu projenin ilerlemesi için gerekli adımları atmak ve süreci hızlandırmak için çalışmalarımızı titizlikle sürdüreceğiz. Mahallemizin sosyal ve eğitim altyapısını güçlendirmek adına bu gibi projelerin hayata geçirilmesi, hepimizin ortak gayreti ve desteği ile mümkün olacaktır. Siz değerli hemşehrilerimizin desteğiyle, daha yaşanabilir bir Korgan için çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yazıcı Mahallesi'ne Özel Eğitim Okulu Yapılacak

21 Mar 2024 - 13:40 Ordu/ Korgan- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu