Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, seçim çalışmalarının yanı sıra belediyenin altyapı ve üstyapı çalışmalarını da yakından takip ediyor. Dün gece Dolunay Mahallesi'nde sıcak asfalt çalışmalarını inceledi ve diğer kurumlarla uyumlu çalışmaları vurguladı. Kibar, kış olmasına rağmen ekiplerin yoğun çalışmalarına değindi ve "Daha Güzel, Daha Yaşanabilir Bir Fatsa İçin Hep Birlikte El Ele, Çalışıyoruz" dedi.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor
Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar seçim çalışmalarının yanı sıra Belediyenin çalışmalarını da ihmal etmiyor. Dün gece Dolunay Mahallesi Şehrazat sokak ve Biçim sokakta sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Kibar, diğer kurumlarla uyumlu çalışmaları sayesinde uzun soluklu alt yapı çalışmalarından sonra görsel güzelliği muhteşem olan üst yapı çalışmalarını tamamlamak üzere olduklarını söyledi.

Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor

Dün gece saatlerinde Dolunay mahallesinde çalışmalarına devam eden Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerini ziyaret eden ve çalışmalarla ilgili teknik bilgiler alan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar kış ayı olmasına rağmen ayaklarını gazdan çekmeden durmadan yorulmadan canla başla çalışmaya devam ettiklerini söyledi. 

Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor

“Daha Güzel, Daha Yaşanabilir Bir Fatsa İçin Hep Birlikte El Ele, Çalışıyoruz”

Alanda yaptığı inceleme sonrası bir açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, şehrin dört bir tarafında altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “İmarlı alanlarda asfaltlama çalışmalarımız devam ediyor. Kış ayındayız ama durmuyoruz. Altyapısı biten sokak ve caddelerimizde üstyapıya geçiyoruz. Dolunay mahallemizdeki çalışmalarımız bitmek üzere. Alt yapı çalışmaları meşakkatli bir iş uzun sürebiliyor çünkü bir taraftan doğalgaz hatlarının altyapıda tamamen yatırımlarını tamamlaması gerekiyor diğer taraftan YEDAŞ’ın tüm elektrik hatlarını yer altına alması gerekiyor. Aynı zamanda OSKİ’nin içme suyu ve kanalizasyon hatlarını yenilemesi gerekiyor. Diğer taraftan yağmur suyu hatları döşenmesi gerekiyor. TELEKOM’un da internet altyapısını yenileyerek güncellemesi gerekiyor. Buradaki en büyük kazanımımız bizim aslında bu. Çünkü diğer kamu kurumlarından bugün ikili ilişkilerimizle diyaloglarımızla oluşturmuş olduğumuz birlik beraberlikle bunları yatırıma aldırarak ilerliyoruz.” dedi.

Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor

“Vatandaşımızın Memnuniyeti Bizleri De Mutlu Ediyor”

6 ay, 8 ay, yorucu bir altyapı çalışmalarından sonra modern üst yapı çalışmalarına geçtiklerini ifade eden Başkan Kibar, “Üstyapı yatırımlarını tamamlayıp artık aydınlatma, kaldırım ve yayalaştırma çalışmalarına başlıyoruz. Bugün şehrimizde birçok mahallemizde vatandaşlarımızın uzun soluklu yorulduğu, yıprandığı altyapı çalışmaları oldu ama bugünkü geldiğimiz noktada üstyapısı tamamlandıktan sonra vatandaşlarımızın her bir çalışmamızdan dolayı memnuniyetini görüyoruz ve duasını alıyoruz. Dolunay mahallemize yapılan çalışmalar hayırlı olsun” diye konuştu.

Fatsa İçin Gece Gündüz Çalışmalar Devam Ediyor

21 Mar 2024 - 11:00 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu