"Her Gün Bir Adım Daha Yukarı"

CHP Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy, seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunarak, son günlerde Ulaş Tepe'ye yönelik yürütülen karalama kampanyalarına tepki gösterdi.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

CHP Altınordu İlçe Başkanı Bulut Gürsoy seçim çalışmalarına ilişkin değerlendirmelerde bulunarak son günlerde bazı yerel yayın organlarında Ulaş Tepe hakkında yürütülen karalama kampanyasına tepki gösterdi. Gürsoy, “Geride başladığımız seçimlerde artık net bir şekilde önde olduğumuzu ve kazandığımızı herkes görüyor. Bu durumu sindiremeyenler her türlü iftirayı, her türlü yalan haberi ve karalamayı gazetecilik adı altında kamuoyuyla paylaşıyor. Halkımız her şeyin farkında. Artık ne yapsalar boşuna. Partimizin her kademesinin yoğun çalışmaları ve halkımızın her geçen gün artan desteğiyle Altınordu’da seçimleri kazanıyoruz” dedi.

"Cevabımızı Sandıkta Vereceğiz"

Saha ziyaretlerinin gece gündüz aralıksız bir şekilde devam ettiğini belirten Bulut Gürsoy, “Her bir dakikamızı halkımızla iç içe geçiriyoruz. Bizim en büyük referansımız halkımız. Vatandaşların bizlere olan ilgisini, sevgisini sindiremeyenler seçimleri kaybettiklerini anlayınca karalama kampanyaları yürütmeye başladılar. Her adımımızı saniye saniye takip ediyorlar. Malzeme yapabilecekleri en ufak konuları dahi hayret verici bir kurguyla ve yalan iddialarla kamuoyuyla paylaşıyorlar. 

"Kenetlendik"

Partililerimiz ve vatandaşlarımız kumpas içerikli bu haberlerden bıkmış durumda. Bilgi kirliliği ve dezenformasyon had safhada. Bu haberlere inanan hiç kimse yok. Buna rağmen saldırmaya devam ediliyor. Halkımız bu kirli senaryoya karşı cevabı verebilmek için 31 Mart’ı bekliyor. Partimizin her kademesi ile her kesimden yurttaşımız adayımız Ulaş Tepe’ye sahip çıkmak adına kenetlenmiş durumda. Bu kara propagandayı yırtıp atmak için daha çok çalışıyor, gecemizi gündüzümüze katıyoruz. 1 Nisan sabahı tertemiz bir Altınordu’ya uyanacağız” dedi. 

20 Mar 2024 - 16:15 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Sibel Yılmaz