Ünye Gücü'nden Şampiyonluk Çağrısı!

Ünye Gücü Futbol Kulübü Teknik Direktörü Muhammet Kışla, şampiyonluk yolunda taraftara önemli bir mesaj gönderdi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ünye Gücü Futbol Kulübü Teknik Direktörü Muhammet Kışla, ligin son haftasına girilirken önemli bir mesaj yayınladı. Mesajında taraftarlara seslenen Kuşla, "Haydi Ünye... Şampiyonluk yolunda en önemli maç. Kazanıp hem liderliği hem de şampiyonluğu istiyoruz. Bizi güçlü kılan taraftarımızın desteği, kalabalığın o vazgeçilmez uğultusudur. Haydi hep beraber, tek ses, tek nefes, tek yürek şampiyonluğa…" dedi.

Muhammet Kışla, sözlerine şöyle devam etti: "Sezon boyunca büyük bir mücadele verdik. Bu mücadeleyi taraftarlarımızla birlikte verdik. Onların desteği her zaman bize güç verdi. Şimdi son bir adım kaldı. Bu adımı da hep birlikte atarak şampiyonluk kupasını Ünye'ye getirmek istiyoruz."

Kışla, Pazar günü oynanacak olan maç için tüm taraftarları stada davet etti. "Pazar günü tüm taraftarlarımızı stadyumda görmek istiyoruz. Hep birlikte tek yürek olup şampiyonluğu kutlamak istiyoruz."

Ünye Gücü, Cumartesi günü saat 12’de Kocaeli Bayan Futbol Kulübü ile karşılaşacak. Maç Mehmet Ali Kağıtçı Stadında oynanacak.

20 Mar 2024 - 10:50 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun