Hem Sahada Hem de Antrenmanda Parlıyor!

Sahadaki performansıyla adeta bir gol makinesine dönüşen Şenyurt, aynı zamanda antrenmanlarda da hocalarına yardımcı olmasıyla tanınıyor.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Hem Sahada Hem de Antrenmanda Parlıyor!
Hem Sahada Hem de Antrenmanda Parlıyor!
Haber albümü için resme tıklayın

Kadınlar 3. Ligi'nin yükselen yıldızı Sultan Şenyurt, Ordu Parsspor'un galibiyet yolunda adeta bir gole dönüşüyor. Sahadaki performansının yanı sıra antrenmanlarda da hocalarına yardımcı olan Şenyurt, adından sıkça söz ettiriyor. 

 2001 doğumlu genç futbolcu, 39 maçta 14 gol atarak rakip kalelere gözdağı veriyor.Güçlü fiziği, teknik becerileri ve golcülük yeteneği ile rakip kalelere gözdağı veren Şenyurt, sadece sahadaki performansıyla değil, antrenmanlarda da hocalarına yardımcı olarak ve futbol bilgisi ile takım arkadaşlarına destek olarak adından sıkça söz ettiriyor.

Hem Sahada Hem de Antrenmanda Parlıyor!

 

Antrenmanlarda da Fark Yaratıyor

 Sadece sahadaki performansıyla değil, antrenmanlardaki azmi ve disiplini ile de takdir toplayan Şenyurt, hocalarına da yardımcı oluyor. Takım arkadaşlarına da örnek olan Şenyurt, Ordu Parsspor'un ruhuna adeta bir can suyu katıyor.

Hem Sahada Hem de Antrenmanda Parlıyor!

 

Teknik Direktör Hayran Kaldı

 Ordu Parsspor Teknik Direktörü Murat Konanç, Sultan Şenyurt'un performansından övgüyle bahsediyor. Konanç, "Sultan, sahadaki azmi ve hırsıyla tüm takıma ilham veriyor. Antrenmanlarda da gösterdiği özveri ile örnek bir sporcu. Gelecekte çok daha büyük başarılara imza atacağına inanıyorum" dedi.

19 Mar 2024 - 14:10 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun