Orduspor 1967, Nevşehir'e Odaklandı

İdaş Çatalcaspor müsabakasını unutan Orduspor 1967, bu maçı unutarak sadece Nevşehir Belediyespor ile sahasında oynayacağı müsabakaya kilitlendi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Geride kalan hafta sonunda ligin vasat ekiplerinde İdaş Çatalcaspor karşısında istenmedik bir mağlubiyet alan Orduspor 1967, bu maçı unutarak sadece Nevşehir Belediyespor ile sahasında oynayacağı müsabakaya kilitlendi.

Hedefini Play-Off’a iyi bir sıralamada girmek olarak belirleyen Orduspor 1967, İdaş Çatalcaspor mağlubiyeti sonrasında Play-Off’un da dışında kaldı.

İdaş Çatalcaspor karşısında varlık gösteremeyen Mor Beyazlı ekip, sahadan 2-0 mağlup ayrılmıştı.

Geçmişe bir sünger çeken Ordu temsilcisi, ilk hedef olarak yeniden Play-Off sıralamasının içine girmek isterken, bu yüzden Nevşehir Belediyespor maçına büyük önem veriyor.

Teknik Direktör Sinan Yücer nezaretinde Spor Toto Altınordu Spor Kompleksi’nde yapılan antrenmanla Nevşehir Belediyespor müsabakası hazırlıklarına başlandı.

Artık puan kaybına tahammülü kalmayan Ordu ekibi, Nevşehir’i evine eli boş göndererek, tekrar ilk 6 içinde yer almak istiyor.

Zorlu müsabaka öncesinde Mor Beyazlılar, 34 puanla 7. sırada yer alırken, Nevşehir Belediyespor ise 23 puanla 12. sırada bulunuyor.

Orduspor 1967, 24 Mart 2024 Pazar günü saat 14.00’te Yeni Ordu Stadyumu’nda Nevşehir Belediyespor’u konuk edecek.

19 Mar 2024 - 13:01 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun