Birlik ve Beraberlik Ruhu Pekiştirildi

Ordu Valiliği himayesinde düzenlenen iftar yemeği, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla gerçekleşti.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Birlik ve Beraberlik Ruhu Pekiştirildi
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Valiliği himayesinde düzenlenen iftar yemeği, 18 Mart Şehitler Günü ve Çanakkale Zaferi'nin 109. yıl dönümü dolayısıyla önemli bir anlam taşıyordu. Şehit aileleri, gaziler ve ailelerine yönelik düzenlenen bu özel etkinlik, Ordu'nun sosyal dokusunu güçlendirmeye ve milli birlik ruhunu pekiştirmeye yönelikti.

Valilik Sosyal Tesislerinde gerçekleşen iftar yemeğine, şehitlerimizin kıymetli aileleri ve gazilerimizin yanı sıra şehrin önde gelen isimleri ve kamu görevlileri katıldı. Programın yüksek katılımı, milli ve manevi değerlerimize verilen önemin bir göstergesi olarak dikkat çekiyordu.

Birlik ve Beraberlik Ruhu Pekiştirildi

Vali Muammer Erol'un yanı sıra AK Parti Ordu Milletvekilleri İbrahim Ufuk Kaynak ve Mustafa Hamarat, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler, ve birçok önemli isim, bu anlamlı günde bir araya gelerek şehit aileleri ve gazilerimize desteklerini gösterdiler.

İftar yemeği, Kur'an-ı Kerim tilaveti eşliğinde başladı ve dualarla sona erdi. İl Müftüsü Dr. İsmail Çiçek'in yaptığı dua, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile oldu.

19 Mar 2024 - 09:20 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz