İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu'nun ekonomik kalbi konumundaki Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti
İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti
+1
Haber albümü için resme tıklayın

İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu ekonomisinin kalbi konumundaki Organize Sanayi Bölgesini ziyaret etti. İş insanlarıyla istihdama yönelik yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alış verişinde bulunan Yılmaz, işçi ve emekçilerle bir araya geldi.

İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti

Ordu'da sahada adım atmadık yer bırakmayan İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ordu Organize Sanayi Bölgesi'ni ziyaret etti. Yılmaz, ilk ziyaretini OSB Müteşebbis heyeti ile toplantı yaparak başladı. Toplantının ardından bölgede istihdama katkı sağlayan işletmeleri ziyaret eden Yılmaz, işletme sahipleri ve işçilerle bir araya geldi.

İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti

Yılmaz, ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; "Üretime, istihdama, ilimizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı sunan herkesin her zaman yanında olacağız.

İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti


OSB Müteşebbis heyetini ziyaret edip, işletme sahipleri ve işçi kardeşlerimizle buluştuk. İlimizdeki, sanayici iş insanlarının sorunları, organize sanayi bölgelerinin durumu, istihdama yönelik olarak geliştirilecek projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunduk.
İşletme sahipleri ve bölgede çalışan emekçi kardeşlerimize gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle teşekkür ediyorum" dedi.İşletmeleri Tek Tek Ziyaret Etti

Enver Yılmaz, Organize Sanayi Bölgesi'ndeki ziyaretlerin ardından, Poyraz, Çebi, Duran, Şahin ve Karimex fındık fabrikalarında da işletme sahipleri ve emekçilerle buluştu.

18 Mar 2024 - 16:25 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Salih Can Ongun