Oryantiring Yarışları Sonrası Teşekkür Ziyareti

Pikola Derneği Başkanı Cem Gündoğdu ve Oryantiring İl Temsilcisi Kadir Tüküç, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Altun'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu Oksijen Oryantiring Yarışları'nın başarıyla tamamlanmasının ardından Pikola Derneği Başkanı Cem Gündoğdu ve Oryantiring İl Temsilcisi Kadir Tüküç, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Altun'a teşekkür ziyaretinde bulundular.

2-3 Mart tarihlerinde Ordu'da düzenlenen yarışlara 17 ilden 310 sporcu katılmıştı. Yarışların ardından Pikola Derneği Başkanı Cem Gündoğdu ve Oryantiring İl Temsilcisi Kadir Tüküç, Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Altun'u makamında ziyaret ederek, yarışlara verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler.

Ziyarette konuşan Pikola Derneği Başkanı Cem Gündoğdu, "Ordu Oksijen Oryantiring Yarışları'nın sorunsuz bir şekilde tamamlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Özellikle Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mehmet Altun'un bize verdiği desteklerden dolayı çok minnettarız." dedi.

18 Mar 2024 - 16:07 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun