Torun’dan Veda Değil Vefa Ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediyesi ve Altınordu Belediyesi Meclis Üyesi Sami Torun, 5 yıllık yoğun hizmet döneminin ardından veda ziyaretlerine başladı.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

Şehrin seçilmiş temsilcisi olarak görev yaptığı süre boyunca vatandaşların sesini meclislerde yükseltmeye ve şehrin dinamiklerini dikkate alarak adil kararlar alınmasına katkı sağlayan Sami Torun, veda ziyaretlerinde şehrin farklı kesimleriyle bir araya geliyor.

Vatandaşların sorunlarını dinleyip çözüm arayışında olan ve yapılan hataları dile getirerek düzeltilmesi için çaba sarf eden Sami Torun, şehrin çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşlarla istişarelerde bulunuyor.

Ordu İçin Elimden Geleni Yine Yapmaya Devam Edeceğim”

Yaptığı ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan Sami Torun, “ Altınordu Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi'nde 5 yıl boyunca görev yaptım. Vatandaşın buradaki eksiklerini Altınordu’nun özelinde ama Ordu’nun tamamının sıkıntılarını dile getirmeye çalıştım. Siyaset üstü bir tavırla, siyasi polemiklere de girmeden tamamen Altınordu milliyetçiliği yaparak vatandaşların sıkıntılarını Büyükşehirde ve Altınordu'da bu dillendirdim. Tabii burada da en büyük desteği Ordu’muzun güzide basın emekçilerinden, basın mensuplarından, medya kuruluşlarından aldım en büyük desteği. Ben yine Ordu'da olacağım yine buralarda iç içe olacağım, konuşacağız, oturacağız, iyi günümüzde, kötü günümüzde birlikte olacağız. Bu bir veda ziyareti değil bu bir vefa ziyareti. Bana beş senelik dönemde verilen destek için teşekkürlerimi sunuyorum ve bundan sonra da Ordu’nun hangi sıkıntısı varsa, Ordulu vatandaşın ne sıkıntısı varsa her zaman yanlarında olacağım elimden geldiği kadar. Orada da gene omuz omuza birbirimize destek vererek inşallah yine yol yürüyeceğiz” diye konuştu

18 Mar 2024 - 16:00 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir