"Kazanma Azmimiz Tam Gaz Devam Ediyor"

Ordu 1.Amatör Lig'de Play-Off 5. Hafta mücadelesinde Gülyalı Turnasuyuspor ile Kumruspor karşı karşıya geldi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Ordu 1. Amatör Lig'de Play-Off 5.Hafta mücadelesinde Gülyalı Turnasuyuspor ile Kumruspor karşı karşıya geldi. Maç golsüz berabere sona erdi.

Maçın ardından Gülyalı Turnasuyuspor Teknik Sorumlusu Mümin Sarı açıklamalarda bulundu. Sarı, "Ordu Süper Amatör'ün iki iyi takımının kora kor bir mücadeleye sahne olan bir maçını oynadık. Oyunun tamamına baktığımızda bütün hücum aktivitelerini biz gerçekleştirdik. Savunma yönünü ise rakip takım Kumruspor oynadı." dedi.

Sarı, maçın ilk dakikasında Erce Güngör ile öne geçebileceklerini, ilk yarının ortalarında kazandıkları penaltı atışını ise kaptan Birkan Aydın'ın talihsiz bir şekilde kaleciye nişanladığını söyledi. Sarı, "Oyundaki sayısal üstünlüğümüzü ortaya koyan bir kaç örnekten birisi. Maçın sayısal anlamda bir önemi olmaması sadece prestij mücadelesi anlamında değerliydi." diye konuştu.

Sarı, "Sonuç olarak ortaya böylesi bir sonuç çıktı. Kazancımız oyun üstünlüğü ve kazanma azmimizin ne kadar yüksek olduğunu bir kere daha ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Bu süreci geride bıraktık. Şimdi bütün enerjimizi şampiyonluk grubu Play-Off'a yoğunlaştıracağız. Takımımın bu süreçte geçmişten kalma tecrübesine ve kazanma isteğine sonuna kadar güveniyorum. İlk adımda rakibimiz Hatipli Eskipazarspor bu ligin önemli takımlarından birisi. Oynayacağımız iki maç çok zor ve çetin geçecek." ifadelerini kullandı.

18 Mar 2024 - 15:30 Ordu/ Gülyali- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun