Ordu, Türkiye'nin En Güçlü Bilek Güreşçilerini Ağırlayacak

Ordu, 23-24 Mart 2024 tarihleri arasında Türkiye'nin dört bir yanından 384 sporcunun katılımıyla 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler A(Erkek-Kız) Türkiye Birinciliği Müsabakaları'na ev sahipliği yapacak.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Ordu, Türkiye'nin En Güçlü Bilek Güreşçilerini Ağırlayacak
Ordu, Türkiye'nin En Güçlü Bilek Güreşçilerini Ağırlayacak
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu, 23-24 Mart 2024 tarihleri arasında Türkiye'nin 81 ilinden 384 sporcunun katılımıyla 2023-2024 Eğitim ve Öğretim Yılı Okul Sporları Bilek Güreşi Gençler A(Erkek-Kız) Türkiye Birinciliği Müsabakalarına ev sahipliği yapacak. Müsabakalar, Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda gerçekleşecek.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç:

"Sporun şehri Ordu ilimizde Gençler A Bilek Güreşi Türkiye Birinciliği karşılaşmalarına ev sahipliği yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İlimizde böyle güzel organizasyonlara bundan sonraki süreçlerde de ev sahipliği yapmaya devam edeceğiz. Türkiye’nin dört bir köşesinden katılım sağlayacak sporcularımıza, antrenörlerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. İnşallah bizlerde sporcularımıza en güzel şekilde ev sahipliği yapacağız. Tüm hemşerilerimizi 23-24 Mart 2024 tarihleri arasında Başpehlivan Recep Kara Spor Salonunda sporcularımızı izlemeye ve onları desteklemeye davet ediyorum."

Müsabakalar Hakkında:

Tarih: 23-24 Mart 2024
Yer: Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu
Katılımcılar: Türkiye'nin 81 ilinden 384 sporcu
Branşlar: Gençler A (Erkek-Kız) Bilek Güreşi

Heyecan Dolu Bir Hafta Sonu:

Müsabakalar boyunca sporcular, birbirleriyle kıyasıya bir mücadeleye girecek. Bu heyecan dolu hafta sonuna tüm Ordu halkı davetli.

18 Mar 2024 - 12:20 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun