Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Ordu 1. Amatör Lig'de Play-Off grupları sona erdi ve çeyrek finale yükselen takımlar netleşti.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu 1. Amatör Lig'de Play-Off grupları sona erdi ve çeyrek finale yükselen takımlar belli oldu. A Grubu'ndan Kabadüz Belediyespor, Eskipazarspor, Gülyalı Bozkurtspor ve Yeşilordu FK, B Grubu'ndan ise Galataspor, Kumruspor, Gülyalı Turnasuyuspor ve Orduspor adını çeyrek finale yazdırdı.

Çeyrek Final Eşleşmeleri:

Orduspor - Kabadüz Belediyespor: Bu heyecan verici karşılaşmada, lig lideri Kabadüz Belediyespor, Play-Off çeyrek finaline güçlü bir başlangıç yapmak isteyen Orduspor'a konuk olacak.

Gülyalı Bozkurtspor - Kumruspor: İki dengeli ekibin karşı karşıya geleceği bu maçta, kimin yarı finale yükseleceği merak konusu.

Yeşilordu FK - Galataspor: Futbolseverlerin büyük ilgiyle takip edeceği bu karşılaşmada, Yeşilordu FK, güçlü rakibi Galata'yı yenmek için mücadele edecek.

Gülyalı Turnasuyuspor - Eskipazarspor: İki köklü ekibin karşı karşıya geleceği bu maçta, zafere ulaşmak için kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Yarı Finale Ulaşmak İçin Çetin Mücadele:

Çeyrek final maçları, 23-24 Mart ve 30 Mart tarihlerinde oynanacak. Kazanan takımlar yarı finale yükselirken, kaybeden takımlar ise sezonu tamamlamış olacak.

Futbolseverleri Heyecan Veren Maçlar Bekliyor:

Ordu 1. Amatör Lig'de Play-Off heyecanı tüm hızıyla devam ediyor. Futbolseverleri nefes kesici karşılaşmalar bekliyor. Hangi takımların yarı finale yükseleceği merak konusu.

Çeyrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu!

Maçlara Büyük İlgi Bekleniyor:

Orduspor, Galatasaray ve Eskipazarspor gibi köklü takımların da yer aldığı çeyrek final maçlarına büyük ilgi bekleniyor. Futbolseverler, bu heyecan dolu karşılaşmaları tribünden takip ederek takımlarına destek verebilecekler.

18 Mar 2024 - 11:35 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun