“Hayallerimizden Uzaklaşmadık”

İftar yemeğinde konuşan Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Sayım Tandoğan, “Hiçbir zaman hayallerimizden kopmadık uzaklaşmadık yarın da kopmadığımızı herkes görecektir” dedi.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri

Yerine oldukça tartışmalı, parti örgütünün de kabul etmediği bir aday gösterilen Perşembe Belediye Başkanı Mustafa Salım Tandoğan, AK Parti ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile iftar yemeğinde bir araya geldi.

“Birlik İçinde Çalıştık”

İftar programında bir konuşma yapan Mustafa Sayım Tandoğan, “2019 yılından başlayarak birlikte çalıştığımız meclis üyesi arkadaşlarım ile memleketimizin hayrına olan tüm hizmetleri birlikte beraber gerçekleştirdik” diyerek, şunları ifade etti;

“Bu çalışmaları yaparken, gerçekleştirirken her zaman desteğini yanımızda olduğunu bildiğimiz beraber her daim birlikte olduğumuz Ak Parti Perşembe İlçe Başkanım Mehmet Çalış ve yönetim kurullarına Perşembemiz için yapılan tüm hizmette hassasiyet ortaya koyarak çalışmaları gerçekleştirdik.

“Tek Vücut Çalışıyoruz”

Gönlümüzde her zaman Perşembe duyarlılığı ile birlikte beraber 54 mahallemize hizmet etmek arzusu içerisinde görev yaptık bu görev de desteği olan herkese teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum.

2019 yılından itibaren tüm ekibimiz ile tek vücut olarak çalışmalarımızı her kesimin gönlüne hitap edecek şekilde gerçekleştirir iken her zaman ekibim ile gurur ve onur duydum her zamanda duyacağım zamanı, süreyi en iyi şekilde değerlendirmek için her zaman istişarede olduk olmaya da devam edeceğiz her zaman var olanın üzeri daha fazlasını ilave etmek için çalıştık ve çabaladık.

“Herkes Görecek”

Hiçbir zaman hayallerimizden kopmadık uzaklaşmadık yarında kopmadığımızı herkes görecektir. Hayalleri olmayanın hedefi olamaz ilkemizi ilk günkü düsturumuz ile devam ediyoruz. Şehrimiz kaynaklarını her zaman Perşembem için marka değerini bölgemiz için yükseltmeye gayret gösterdik göstermeye devam edeceğiz. Tüm ekibimiz ile her zaman mütevazi olduk bundan sonra da aynı mütevazilik ile bir ve beraber olacağız.”

Başkan Tandoğan, programın sonunda Belediye Meclis üyelerine hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, birer plaket takdim etti.

 

 

17 Mar 2024 - 15:14 Ordu/ Perşembe- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir