Taşpınar: "Mağlubiyetin Sorumlusu Benim"

Yeşilordu FK, Play-Off grubunun son maçında rakibine yenilmesine rağmen, gruptan ikinci olarak çeyrek finale yükselmeyi başardı.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Yeşilordu FK, Play-Off grubunun son maçında rakibine yenilmesine rağmen, gruptan ikinci olarak çeyrek finale yükselmeyi başardı.

Maçın ardından açıklama yapan Yeşilordu FK Teknik Direktörü Hacı Ahmet Taşpınar, "Bugün Play-Off grubunun son maçını oynayarak Play-Off sürecini tamamladık. Kazanıp lider olacağımız maçı kaybetmenin tecrübesini yaşadık. Bu mağlubiyetin sorumlusu teknik sorumlu olarak benim. Ancak gerçek şu ki, rakiplerimizin hem bütçe hem de oyuncu derinliğine rağmen 27 takım arasından Çeyrek Finale kalmakta çok değerli." dedi.
Taşpınar:
Taşpınar, "Bu süreçte, oyunu ve oyuncu gelişimine önem vererek çıktığımız bu yolda isimlerin değil, Oyun felsefesinin, Sistemin, planlamanın, antrenman yöntemlerinin, kurguların ve yönetim anlayışıyla neler yapılabileceğini gösterdik." diye konuştu.
Taşpınar, açıklamasını şu şekilde tamamladı: "Bu vesileyle ile Yönetim, Teknik ekibimim, malzeme sorumlumuz, bizi destekleyen taraftarlarımıza ve özellikle sahada her türlü mücadeleyi veren oyuncularımı tebrik ediyor, Çeyrek finalde tüm takımlara başarılar diliyorum."

17 Mar 2024 - 12:20 - Spor

Mahreç  Salih Can Ongun