Kumru’da Yol Ağı Güçleniyor

Kumru Belediyesi, ulaşım altyapısını güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor. Son beton yol çalışmalarıyla Ağcaalantürk, Ergentürk, Fizme, ve Yeniakçaalan mahallelerinin ulaşımı iyileştirildi. Karaağaç ve Şenyurt mahallelerinde ise yol bakımı yapılarak güvenlik ve kullanışlılık artırıldı.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Kumru’da Yol Ağı Güçleniyor
Haber albümü için resme tıklayın

Kumru Belediyesi, şehrin ulaşım altyapısını güçlendirmek adına önemli adımlar atmaya devam ediyor.

Yol ağının genişlemesiyle birlikte ortaya çıkan ulaşım sorunlarını çözmek için hız kesmeyen belediye ekipleri, Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda mesai mefhumu gözetmeksizin çalışmalarını sürdürüyor.

Kumru’da Yol Ağı Güçleniyor

Son olarak Ağcaalantürk Mahallesi'nde bulunan Cemallı mevkiinde, Ergentürk Mahallesi'nde ve Fizme Mahallesi'ndeki Avluyanı mevkiinde beton yol çalışmaları gerçekleştirildi. Yine Yeniakçaalan Mahallesi'nde bulunan Çubuklu mevkiinde de benzer çalışmalar tamamlandı. Bu çalışmalarla birlikte, Kumru'nun önemli mahallelerindeki ulaşım altyapısı daha da güçlendirilmiş oldu.

Ayrıca, Karaağaç ve Şenyurt Mahallelerinde gerçekleştirilen yol bakım ve onarım çalışmalarıyla mevcut yolların daha güvenli ve kullanışlı hale getirilmesi sağlandı. Bu çalışmalar, Kumru'nun genel ulaşım kalitesini artırarak şehir sakinlerinin günlük hayatlarını kolaylaştırmayı hedefliyor.

Kumru’da Yol Ağı Güçleniyor

16 Mar 2024 - 21:30 Ordu/ Kumru- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu