Eğitimci Yazardan Konferans

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından desteklenen "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında unutulmaz bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ünye Mehmet Necati Vidinli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülen "Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün daveti üzerine, eğitimci yazar Sinan Yağmur okulda öğrencilerle bir araya geldi. 

Konferans Yaptı

Programın bir parçası olarak, Eğitimci Yazar Sinan Yağmur, İlçe Milli Eğitim Müdürü Özgür Tokgöz ve Şube Müdürleri ile birlikte Mehmet Necati Vidinli MTAL pansiyonunda iftar yemeğinde buluştu. İftarın ardından Sinan Yağmur, öğrencilere Aşık Veysel hakkında bilgi veren bir konferans sundu.

Ünye Mehmet Necati Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından yapılan açıklamada, "MEB Dilimizin Zenginlikleri Projesi" kapsamında gerçekleştirilen bu etkinliğin, öğrencilerin kültürel ve edebi birikimlerini artırmaya yönelik önemli bir adım olduğu vurgulandı. Ayrıca, okul yönetimi, öğrencilerin bu değerli buluşmada yer almasını sağlayan Ünye İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne teşekkürlerini iletti.

16 Mar 2024 - 19:50 Ordu/ Ünye- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz