Büyük Vefa!

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ve eşi Ayfer Tören’in deprem bölgesinde geçirdiği yaklaşık 45 günün ardından tam bir yıl geride kaldı. Başkan Aşkın Tören’in deprem bölgesinde 45 gün kesintisiz sürdürdüğü çalışmalarında en büyük destekçisi eşi Ayfer Tören olmuştu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Büyük Vefa!
Büyük Vefa!
+4
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören ve eşi Ayfer Tören, geçtiğimiz yıl yaşanan Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından deprem bölgesinde gösterdikleri özverili çalışmalarla toplumun takdirini kazanmıştı.

Büyük Vefa!

Tam bir yıl sonra, bölgedeki yeniden yapılanma sürecinin bir parçası olarak Tören çifti, geçtiğimiz yıl depremzedelerin iftar sofralarına konuk oldukları gibi şimdi de aynı samimiyetle Orduluların iftar sofralarına konuk oluyor.

Büyük Vefa!

Başkan Aşkın Tören'in 45 gün kesintisiz olarak deprem bölgesinde yürüttüğü çalışmalarda en büyük destekçisi olan eşi Ayfer Tören, toplumun her kesimine dokunarak önemli bir rol oynamıştı.

Büyük Vefa!

Depremin ikinci gününden itibaren sahada aktif olarak görev alan Ayfer Tören, kadınlara, çocuklara ve yaşlılara özel ilgi göstererek bölge halkının en büyük destekçisi olmuştu.

Geceleri gündüzleri ayırt etmeden sahada çalışan Tören çifti, Gölbaşı'ndan en ücra köylere kadar her yerde depremzedelere yardım eli uzatmıştı.

Büyük Vefa!

Geçtiğimiz yıl bu zamanlarda depremzedelerle birlikte iftar sofralarında bulunan Tören çifti, şimdi de Orduluların iftar sofralarına misafir oluyor. Bu zorlu süreçte toplumun yanında olan ve yardımlarını esirgemeyen Tören çifti, bir yıl sonra da aynı duyarlılıkla halkın yanında olmaya devam ediyor.

Büyük Vefa!

16 Mar 2024 - 16:30 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu