Başkan Tören’e Sevgi Seli

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, Saraycık ve Gerce mahallelerini ziyaret etti. İlk olarak iş insanı Mahmut Akyol ve eğitimci Gökçe Çaban'ı makamında ağırladı. Saraycık Mahallesi'nde Cuma namazını eda ettikten sonra vatandaşlarla buluştu, eski Belde Belediye Başkanı Beytullah Baş'ı ziyaret etti. Ardından Gerce Mahallesi'ni ziyaret etti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Başkan Tören’e Sevgi Seli
Başkan Tören’e Sevgi Seli
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, sürdürdüğü seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Başkan Tören’i bu kez de Saraycık ve Gerce mahalleleri bağrına bastı.

Başkan Tören güne iş insanlarından Mahmut Akyol ve eğitimci Gökçe Çaban’ı makamında ağırlayarak başladı.

Başkan Tören’e Sevgi Seli

Başkan Aşkın Tören ardından Saraycık Mahallesi programını gerçekleştirdi. Burada Cuma namazını eda eden Başkan Tören, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Cuma namazının ardından vatandaşlarla bir araya gelip, hasbihal eden Başkan Tören’e Saraycık halkı yoğun ilgi gösterdi.   

“Saraycıklı Komşularımızla Kucaklaştık”

Ramazan’ın ilk cumasının sevincini ve huzurunu Değirmenyanı Cami’nde birlikte yaşadık’ diyen Başkan Aşkın Tören, şunları söyledi; “Cuma Namazının ardından çok değerli Saraycıklı komşularımızla selamlaştık, kucaklaştık. Saraycık eski Belde Belediye Başkanımız değerli büyüğümüz Beytullah Baş ve kıymetli eşi Behice Baş’ı ziyaret edip tecrübelerini dinleme ve hayır dualarını alma imkânı bulduk. Programımızda bizlere eşlik eden Muhtarımız Naim Kurnaz ve AK Parti Saraycık Mahalle Başkanımız Erol Kartal’a teşekkür ediyorum.  İlgileri ve teveccühleri için değerli büyüklerimize, kardeşlerimize, arkadaşlarımıza ağabeylerimize, ablalarımıza şükranlarımı sunuyorum. Şehrimizin nadide köşelerinden biri olan Saraycıklı tüm hemşehrilerimize saygı ve selamlarımı iletiyorum.” dedi.

Başkan Tören’e Sevgi Seli

Gerce’de Büyük İlgi

Altınordu Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Aşkın Tören, Saraycık Mahallesinden sonra Gerce Mahallesi’ni ziyaret etti.

Mahalle sakinleri tarafındn sevgi seliyle karşılanan Başkan Tören, şu ifadelere yer verdi:

“İftar öncesi ziyaret ettiğimiz Gerceli komşularımız bizi, sevgi seliyle karşıladı. Allah hepsinden razı olsun. Muhtarımız sayın Aydın Özbucak’a, AK Parti Gerce Mahalle Başkanımız Cemal Özbucak’a ve kıymetli mahalle sakinlerimize sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

Başkan Tören’e Sevgi Seli

16 Mar 2024 - 14:30 Ordu/ Ordu- Siyaset

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu