Ordu Derbisi Yaklaşıyor!

Sezonun ikinci yarısı bu hafta sonunda start alıyor ve gözler, 17 Mart Pazar günü Perşembe İlçe Sahası'nda oynanacak olan Ordu derbisine çevrildi.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri

Kadın Futbol 3.Ligi'nde heyecan dorukta! Sezonun ikinci yarısı bu hafta sonunda başlarken, tüm dikkatler 17 Mart Pazar günü Perşembe İlçe Sahası'nda oynanacak Ordu derbisine çevrilmiş durumda. 52 Yalıköyspor ve Ordu Pars Spor Kulübü, bu çekişmeli mücadelede kozlarını paylaşacak.

Farklı Hedefler, Aynı Tutku:

52 Yalıköyspor, bu sezon iç saha maçlarını Fatsa Ek Sahası'nda oynarken, Ordu derbisi için Perşembe İlçe Sahası'nı tercih etti. Sezonun ilk yarısında Karşıyaka Spor Tesisleri'nde oynanan karşılaşmada Ordu Pars Spor Kulübü 4-1 galip gelmişti. Bu kez ise iki takım farklı hedefler doğrultusunda sahaya çıkacak.

52 Yalıköyspor Rövanşta Kazanmak İstiyor:

Sezonun ilk yarısında aldığı mağlubiyetin rövanşını almak isteyen 52 Yalıköyspor, ligin ikinci yarısında zirveye oynamak için puan toplamaya ihtiyaç duyuyor. Teknik direktör [Teknik Direktör İsmi] önderliğinde sıkı bir çalışma temposu sürdüren 52 Yalıköyspor, taraftarlarının da desteğiyle Ordu derbisinden galip gelmek istiyor.

Maç Bilgileri:

  • Tarih: 17 Mart Pazar
    Saat: 12:00
    Yer: Perşembe İlçe Sahası, Ordu

16 Mar 2024 - 13:50 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun