Türk Sağlık-Sen'den Kamu Çalışanlarına Çağrı

Türk Sağlık-Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, kamu çalışanlarının haklarını temsil eden sendikanın belirleneceği üye sayımı için son tarihin yaklaştığını hatırlatarak, 14 Nisan'ın son gün olduğunu vurguladı.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Türk Sağlık Sen Ordu Şube Başkanı Fatih Galender Zengin, kamu çalışanlarını temsil eden sendikanın belirleneceği üye sayımı için 14 Nisan'a kadar az bir zaman kaldığını vurguladı ve son tarihi bir kez daha hatırlattı.

Başkan Zengin, şu ifadelerle konuştu: "Sizlerden yetki alıp, toplu sözleşme masasından eli boş gönderen, haklı taleplerinizi görmezden gelen sendikadan istifa için son gün 14 Nisan'dır. Emeklerinizi çalanlarla olan bağlarınızı bir imza ile sonlandırmanızın son günü de 14 Nisandır.

Kamu çalışanlarını yalan vaatler ve sözlerle ekonomik uçuruma götüreceklerdir. Türk Sağlık-Sen olarak sağlık çalışanlarını iş güvencelerini, aşlarını, geleceklerini düşünerek karar vermelerini ve gerçek sendikacılığın adresi olan Türk Sağlık-Sen'e üye olmaya davet ediyoruz. 14 Nisan'a kadar bunlardan istifa etmeniz, hem sizlerin hem de kamu çalışanları için en hayırlı iş olacaktır. Gelerek hep birlikte bu taşın altına elinizi koyun. Büyük Türk Sağlık Sen ailesine katılın. Gücümüze güç katın, sizlerle daha da güçlüyüz." 

16 Mar 2024 - 09:44 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Sibel Yılmaz