Başkan Kibar, Oto Galericilerle Sahurda Buluştu

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ile birlikte, geçtiğimiz gece bir sahur programında Oto Galericilerle buluştu. Programda, Fatsa Oto Galericiler Derneği Başkanı Hikmet Zerey ve birçok oto galerici esnafı da yer aldı. Başkan Kibar, Fatsa'daki Oto Galericiler Sitesi'nin kazandırılacağını ve şehre büyük değer katacağını belirtti.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Başkan Kibar, Oto Galericilerle Sahurda Buluştu
Başkan Kibar, Oto Galericilerle Sahurda Buluştu
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ile birlikte, geçtiğimiz gece Oto Galericilerle bir sahur programında bir araya geldi.

Programda, Fatsa Oto Galericiler Derneği Başkanı Hikmet Zerey ve birçok oto galerici esnafı da yer aldı.

Başkan Kibar, Oto Galericilerle Sahurda Buluştu

“Oto Galericiler Sitesini Fatsa’mıza Kazandıracağız”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Öncelikle bu güzel davete icabet ederek gecenin bu saatinde burada bulunduğunuz için hepinize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum. Fatsa'mızın en kronikleşmiş problemlerinden bir tanesi Oto Galericiler Sitesiydi. Bir taraftan esnafımız mutlu değil diğer taraftan da vatandaşlarımız mutlu değildi. Çok uzun uğraşlar soncunda hepinizin katkılarıyla Oto Galericiler Sitesini Fatsa’mıza kazandıracağız. Sektörün bu kadar geliştiği bu kadar geniş alana hizmet verdiği, kurumsallaşmaya büyümeye bu kadar müsait olduğu bir yerde maalesef şehir merkezinde bina altlarında bu işi çokta fazla geliştiremiyorduk. İnşallah bu sitenin temel atmasında bu sitenin açılışında çok daha büyük kazançların çok daha büyük kurumsal yapıların şehrimize değer katacağına inanıyorum. Öncelikle bu arsanın alınmasından bugüne gelmesinde çok büyük emekleri olan başta Başkanımız olmak üzere dernek yöneticilerimize ve siz değerli esnaf kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür etmek istiyorum” dedi. 

Başkan Kibar, Oto Galericilerle Sahurda Buluştu

15 Mar 2024 - 16:06 Ordu/ Fatsa- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu