"Turizm Potansiyelini Artırıyor"

"Türkiye'yi Şehir Şehir Geziyoruz" projesi kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy Rotahane, Ordu'yu ziyaret etti.

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri

Türkiye'nin zengin kültürel ve turistik potansiyelini tanıtmak amacıyla başlatılan "Türkiye'yi Şehir Şehir Geziyoruz" projesi kapsamında, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un eşi Pervin Ersoy Rotahane, Ordu'yu ziyaret etti. Ordu'nun tarihi ve turistik mekanlarını keşfeden Rotahane, bu deneyimlerini sosyal medya hesaplarından da paylaştı.

Ersoy, Ordu'nun tarihi zenginliklerini ve doğal güzelliklerini keşfetmek için harekete geçti. Şehrin önemli tarihi noktalarını ziyaret eden Rotahane, Ordu'nun kültürel dokusunu ve turistlik yerlerini yakından tanıma fırsatı buldu. 

Ziyaretin ardından sosyal medya hesaplarından Ordu'nun görkemli manzaralarını ve tarihi mekanlarını paylaşan Ersoy, Ordu'nun turizm potansiyeline dikkat çekti. Paylaşımlarıyla binlerce takipçisine Ordu'nun keşfedilmeyi bekleyen güzelliklerini aktaran Rotahane, şehrin kültürel ve tarihi mirasını daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefledi.  

15 Mar 2024 - 16:10 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Hayatgazetesi Ordu