Taraftarlar Sahada Karşı Karşıya! Ordu'da Derbi Heyecanı Dorukta!

Forza Fidangörspor ve Bozukkale Akyazı Gençlikspor arasındaki bu çekişmeli derbi, futbolseverleri tribünlere çekecek.

Salih Can ONGUN
Salih Can ONGUN Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Ordu futbolunun taraftar gruplarının kurduğu takımlar, Ordu 2. Amatör Küme'nin 2. haftasında kozlarını paylaşacak. Forza Fidangörspor ve Bozukkale Akyazı Gençlikspor arasındaki bu çekişmeli derbi, futbolseverleri tribünlere çekecek.

Taraftar Tutkusu Yeşil Sahaya Yansıyacak

TFF 3.Lig ekiplerinden Orduspor 1967'yi destekleyen Forza Fidangör Taraftar Grubu'nun kurduğu Forza Fidangörspor, 52 Orduspor Futbol Kulübü'nün yanında olan Bozukkale Taraftar Grubu'nun takımı Bozukkale Akyazı Gençlikspor ile karşı karşıya gelecek. Bu heyecan dolu derbi, sadece Ordu'da değil, tüm futbolseverler arasında büyük ilgi uyandıracak.

Taraftarlar Sahada Karşı Karşıya! Ordu'da Derbi Heyecanı Dorukta!

Sıralamalar Maçın Heyecanını Arttırıyor

3 puanla 2. sırada yer alan Forza Fidangörspor, liderlik koltuğuna oturmak için bu derbiden galibiyetle ayrılmak istiyor. 1 puanla 3. sırada bulunan Bozukkale Akyazı Gençlikspor ise zirveye ortak olmak için galibiyete odaklanmış durumda.

Hafta Sonu Futbol Şöleni Bekliyor

Forza Fidangörspor ile Bozukkale Akyazı Gençlikspor arasındaki derbi maçının tarihi ve saati henüz netleşmedi. Ancak bu heyecan dolu karşılaşmanın hafta sonu oynanacağı ve büyük bir çekişmeye sahne olacağı kesin.

15 Mar 2024 - 15:03 Ordu/ Ordu- Spor

Mahreç  Salih Can Ongun