Hocaya Sorulan Soru Ağızları Açık Bıraktı

Sahurda sorulan soru ağızları açık bıraktı! “Başkasından çocuk yaptım” dediler ve... İşte detaylar...

Sibel Yılmaz
Sibel Yılmaz Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Kanal 7'deki sahur programında, İlahiyatçı Mustafa Karataş'ın karşısına çıkan bir izleyicinin şok edici sorusu büyük yankı uyandırdı. Hocaya sorulan soru herkeste şok etkisi yarattı. İşte sorulan soru...

Hocaya Sorulan Soru Ağızları Açık Bıraktı

İzleyici, eşinin daha fazla çocuk istemediği için başka biriyle dini nikah yaparak çocuk yaptığını ve eşinin buna razı gelmediğini dile getirdi. Bu ifade, sosyal medyada ve izleyiciler arasında şaşkınlıkla karşılandı.

Her Ramazan ayında olduğu gibi, Mustafa Karataş'ın sunduğu 'Sahur Vakti' programında, farklı ve dikkat çekici sorular gündeme geliyor. Ancak bu kez gelen soru, izleyicileri adeta ağzı açık bıraktı.

Bir izleyici, 19 yıllık evliliği ve 2 çocuğu olduğunu belirterek, eşinin çocuk istemediği için başka bir kadınla dini nikah yaparak çocuk sahibi olduğunu ifade etti. Mustafa Karataş'ın şaşkınlıkla karşıladığı bu ifadeler, izleyiciler arasında büyük şaşkınlık yarattı.

Karataş, izleyicinin bu ifadelerine tepki göstererek, "Ne demek 'bir kadın buldum'? Kadını sokaktan mı buluyorsunuz?" şeklinde yanıt verdi. Ardından, izleyicinin eşinin bu durumu affetmeyeceğini belirtmesi üzerine, Karataş'ın sakin ve yönlendirici yaklaşımı, izleyicileri güldürdü.

Sosyal medyada da geniş yankı bulan bu olay, evlilik ve ilişkiler hakkında önemli tartışmaları da beraberinde getirdi. Mustafa Karataş'ın programdaki tavrı, izleyicilere ve sosyal medya kullanıcılarına önemli mesajlar verdiği gibi, tartışma platformlarına da konu oldu. 

14 Mar 2024 - 23:03 - Gündem