Molozlar İçin Belediyeden Uyarı

Fatsa Belediyesi, Taşlıca Mahallesi Asma Köprü mevkiinde kapsamlı temizlik yaparken vatandaşlara da molozlar hakkında uyarıda bulundu.

Soner Özdemir
Soner Özdemir Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, Organize Sanayi Caddesi’nden Taşlıca Mahallesi Asma Köprü Mevkine kadar Bolaman Irmağı’nın her iki yakası boyunca temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Molozlar İçin Belediyeden Uyarı

“Molozlar İçin Belediyeden Destek Alsınlar”

Vatandaşlara molozlar hakkında uyarıda bulunan Fatsa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürü Erdem Yuva, “Ev ve iş yerlerinde yapılan tadilat sonrasında ortaya çıkan molozların bertarafı konusunda Belediyemizden destek alabilirler. 04524236300 Fatsa Belediyesi hattını arayarak aldıkları bilgi sonrasında tahakkuk işlemlerini yaptırdıktan sonra hafriyat ekiplerimiz molozları adreslerinden alarak bertarafını sağlamaktadır. Bolaman ve Elekçi Irmağı havzalarında boş alanların fazla olmasından dolayı, kaçak moloz dökme yoğunluğu bu bölgelerde çok fazla. Vatandaşlarımızın çevresine, yaşadığı şehre sahip çıkmasını istiyoruz. Gelişigüzel atılan molozlar çevre ve görüntü kirliliği yaratıyor.  Ancak hep birlikte kentimize sahip çıkarsak temiz çevrede yaşarız. Tüm komşularımızı çevreye duyarlı olmaya çağırıyorum. Daha yaşanılabilir bir Fatsa için Çevremizi Temiz Tutalım, Doğamıza Sahip Çıkalım’’ dedi.

14 Mar 2024 - 16:25 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Soner Özdemir