Enver Yılmaz Bir Günde 3 İlçe Gezdi

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı olduğu dönemde, bir günde 7 ilçe gezmesiyle bilinen İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, eski günlerini aratmadı. Yılmaz, bugün de yoğun temposunun arasında 3 ayrı ilçede esnafları ziyaret etti, vatandaşlarla buluştu.

Uğur Kahyaoğlu
Uğur Kahyaoğlu Tüm Haberleri
Enver Yılmaz Bir Günde 3 İlçe Gezdi
Enver Yılmaz Bir Günde 3 İlçe Gezdi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Ordu Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı ve İYİ Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, yoğun temposuna ara vermeden 3 ilçede esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Yoğun programına Altınordu'da Ordu Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesi'ni ziyaret ederek başlayan Yılmaz, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladığı sağlık personellerine karanfil dağıttı.

Daha sonra Fatsa'ya geçen Yılmaz, Sakarya, Yeni Kumru ve Hacı Hulusi Baba Caddeleri ile Fatsa Otogarı'nda esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Sorun ve talepleri dinleyen Yılmaz, Fatsa'ya olan sevgisini ve hizmetlerinin hiç bitmeyeceğini dile getirdi.

Fatsa'ya Sevgimiz ve Hizmetlerimiz Hiç Bitmeyecek

Yılmaz, "Güzel Fatsa'm. Sabahın erken saatlerinden itibaren Fatsa ilçemizdeki ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tuttuğumuz her el, dokunduğumuz her gönül, bize bayram coşkusu yaşatıyor. Onların bu sevgisine ve güvenine layık olabilmek için öncesinde olduğu gibi hiç durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Kararlıyız! Anlatacak eser ve hayata geçireceğimiz yatırımlar hiç bitmeyecek" dedi.

Altınordu ve Fatsa'daki programlarının ardından Perşembe ilçesine geçen Yılmaz, Efirli Hıdıroğlu Mahallesi'nde halkla buluştu.

Altınordu, Fatsa ve Perşembe'de Programlara Katıldı

Enver Yılmaz'ın yoğun tempoda 3 ilçede gerçekleştirdiği ziyaretler, vatandaşlar tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

14 Mar 2024 - 15:40 Ordu/ Ordu- Gündem

Mahreç  Uğur Kahyaoğlu